JanoRS Odesláno 14. červen 2011 Odesláno 14. červen 2011 2.0 HDi 79 KW Volnobežka? nejako si to neviem preložiť Citovat
JanoRS Odesláno 14. červen 2011 Odesláno 14. červen 2011 BTW...... robí to až po naštartovaní ak myslíš volnobežku v štartery .... Citovat
koblih69 Odesláno 14. červen 2011 Odesláno 14. červen 2011 Hm tam volnoběžka bude ... ta řemenička na alternátoru není pevná řemenice, ale volnoběžka. Funguje to jako \"cvrček\" u kola. Do jednoho směru zabírá do druhého \"přeskakuje\". Důvodem je aby při prudké změně otáček se netrápil i alternátor, který je roztočený s velkou setrvačností. Každopádně volnoběžka občas odchází - postupně se sekne a funguje jako pevná řemenice. Ale netvrdím, že je to tvůj případ. Citovat
JanoRS Odesláno 14. červen 2011 Odesláno 14. červen 2011 Ahaaa okej, ja sa na nu teda poriadne pozriem, ked zhodím remeň zajtra sa do toho pustim Citovat
JanoRS Odesláno 17. červen 2011 Odesláno 17. červen 2011 Čaute, dnes mi doniesli klinový remeň o 9 mm dlhší, namiesto 1156 som dostal 1165 Čo myslíte možem to založiť ? Kedže to ten chlapík objednával s internetu neviem či to vyreklamuje Citovat
koblih69 Odesláno 17. červen 2011 Odesláno 17. červen 2011 Čaute, dnes mi doniesli klinový remeň o 9 mm dlhší, namiesto 1156 som dostal 1165 Čo myslíte možem to založiť ? Kedže to ten chlapík objednával s internetu neviem či to vyreklamuje Ono záleží co je to za motor ( čím se napíná ), ale každopádně 9 mm je podle mě opravdu hodně, takže bych ho vyměnil. Citovat
JanoRS Odesláno 17. červen 2011 Odesláno 17. červen 2011 Je to 2,0 HDi 110k kladka to dospanuje, len asi ten tlak nebude uplne idealny a to hlavne ked sa este remen trosku natiahne :/ nho ak to nebude možne vymenit tak ho založím a pokial neprekročí maximalnu hodnotu (ryska na napinacej kladke) tak ho tam necham Citovat
JanoRS Odesláno 17. červen 2011 Odesláno 17. červen 2011 Je to 2,0 HDi 110k kladka to dospanuje, len asi ten tlak nebude uplne idealny a to hlavne ked sa este remen trosku natiahne :/ nho ak to nebude možne vymenit tak ho založím a pokial neprekročí maximalnu hodnotu (ryska na napinacej kladke) tak ho tam necham Citovat
Dopiťák Odesláno 17. červen 2011 Odesláno 17. červen 2011 Hm tam volnoběžka bude ... ta řemenička na alternátoru není pevná řemenice, ale volnoběžka. Funguje to jako \"cvrček\" u kola. Do jednoho směru zabírá do druhého \"přeskakuje\". Důvodem je aby při prudké změně otáček se netrápil i alternátor, který je roztočený s velkou setrvačností. Každopádně volnoběžka občas odchází - postupně se sekne a funguje jako pevná řemenice. Ale netvrdím, že je to tvůj případ. poslechl bych kobliha..vyděl sem co ta volnoběžka dovede potom dělat s motorem.. a jinak doma se alternátor ani nevyplatí dělat jelikož to nevyskoušíte a pokud tam něco uděláte špatně můžete ho oddělat atd.. demontovat doma klidně ale nechat ho minimálně odskoušet na stavu Citovat
JanoRS Odesláno 17. červen 2011 Odesláno 17. červen 2011 ked som mal remen dole skusal som tu volnobezku, islo to v pohode az na ten zvuk, bol ako keby tam bolo len klzne ložisko, resp. ako keby sa trel kov o kov Citovat
ivanh Odesláno 18. červen 2011 Odesláno 18. červen 2011 Ked vydava divne zvuky tak bude na konci zivotnosti. Kamoske sa volnobezka na altiku yaseka, postupne znicila zavit, ked bola na druhom konci slovenska padla (vdaka znicenemu zavitu) no a nasledoval odtah, servis a den zdrzania cize zbytocne problemy. V kazdom pripade navrhujem vymenit, a skontrolovat stav alternatora ( ked uz bude vonku ). Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.