Martin150 Odesláno 12. září 2008 Odesláno 12. září 2008 neviete mi niekto poradiť ako vytiahnem náhon tachometru ? Kamarát mi vravil ,že treba vytiahnuť poloos, naozaj to je potrebné? Dík za odpoveď Citovat
Hafity Odesláno 12. září 2008 Odesláno 12. září 2008 Náhon má dva konce, jeden v převodovce, druhý v palubce.... V převodovce musíš vyndat takový gumový čep.... Citovat
Martin150 Odesláno 12. září 2008 Autor Odesláno 12. září 2008 no ja potrebujem vytiahnuť náhon z prevodovky, nie lanko Citovat
tosky Odesláno 12. září 2008 Odesláno 12. září 2008 jj, zboku je taky gumeny kolicek, ten treba vytiahnut.... ale je tam pristup jak ku peniazom ..... a vacsinou je to cele zasrate od oleja, tak to nie je poriadne vidiet... skus najprv vycistit a uvidis Citovat
Martin150 Odesláno 12. září 2008 Autor Odesláno 12. září 2008 na to som prišiel, to mám vytiahnuté ale potrebujem vybrať celý ten náhon aj z ozubeným kolieskom lebo je K.O. Citovat
janou Odesláno 12. září 2008 Odesláno 12. září 2008 Mala by to držať 6ka skrutka ,ktorá je hneď vedľa. Dosadacia plocha je v tvare vajíčka kôli tej skrutke Povoliť a vytiahnuť Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.