OK406 Odesláno 25. září 2008 Odesláno 25. září 2008 Tak i mě bohužel navštívil kámen a čelním sklu. Ještě že mám připojištění předního čelního skla a to 500,-Kč/rok do ceny skla 10000,-Kč. Byl jsem se ptát také v autosklu K+M na Husovce v ČB a řekli mi cenu bez pár korun 10000,-Kč (nazelenalý nádech skla+dešťový senzor + proužek + práce). Po poradě s Ferry si sundám zrcátko + senzor a pak si jej nandám sám = pro jistotu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.