OK406 Odesláno 7. září 2008 Odesláno 7. září 2008 Tak ,,pražáci\", přiznej te se, nebyl to někdo z Vás??:D [upravil dne 7/9/08 OK406] Citovat
Guest servisman Odesláno 7. září 2008 Odesláno 7. září 2008 nikde není napsáno že jde o Peugeota ,ale nedávno jsem četl o rychlosti skoro 700 Citovat
vendelinek Odesláno 7. září 2008 Odesláno 7. září 2008 Původně zaslal: honza406 nikde není napsáno že jde o Peugeota ,ale nedávno jsem četl o rychlosti skoro 700 že by to byl MIG 21?:D:D Citovat
OK406 Odesláno 7. září 2008 Autor Odesláno 7. září 2008 Jak tu někdy čtu ty různé úpravy a chipování, tak by to neměl být takový problém ta rychlost 300km/h Citovat
MirasCC Odesláno 7. září 2008 Odesláno 7. září 2008 Kolik myslíte že mohli jet v tom tunelu? 150? 200? Víc těžko, na to nemáme tunely v Praze dost dlouhý Ta třístovka je očividně natočená někde venku, na slunci. Citovat
Guest servisman Odesláno 7. září 2008 Odesláno 7. září 2008 tak jsem to našel http://www.blesk.cz/clanek/98565/belgicti-policiste-namerili-autu-rychlost-706-km-h.html po přečtení super co dovede jedno blbě napsané čísilko místo:D Citovat
Keejml Odesláno 7. září 2008 Odesláno 7. září 2008 Policajt neumí psát a je z toho celej článek Citovat
Ajdamek Odesláno 7. září 2008 Odesláno 7. září 2008 Nejlětší pr.del je, že to maserati je u nás jen jedno, každej ví komu patří a on se může policajtům smát do ksichtu Citovat
PnR Odesláno 7. září 2008 Odesláno 7. září 2008 hocikto z nich sa im moze smiat do ksichtu alebo chces povedat ze ked niekoho z nich nameraju tak sa pustia za nim? oni na 3 idu tolko co policajne fabie maju max v technicaku Citovat
Butch Odesláno 7. září 2008 Odesláno 7. září 2008 Původně zaslal: honza406 nikde není napsáno že jde o Peugeota ,ale nedávno jsem četl o rychlosti skoro 700 To byl omyl policajtu jeden napsal 106 ale vypadalo to jako 706 a nikomu to nepripadlo divne. Citovat
Keejml Odesláno 7. září 2008 Odesláno 7. září 2008 Původně zaslal: Ajdamek Nejlětší pr.del je, že to maserati je u nás jen jedno, každej ví komu patří a on se může policajtům smát do ksichtu Tam není vidět že má českou značku, takže by se jim moh smát do ksichtu asi každej. Včetně osoby blízké Citovat
Butch Odesláno 7. září 2008 Odesláno 7. září 2008 Původně zaslal: honza406 Původně zaslal: Butch Původně zaslal: honza406 nikde není napsáno že jde o Peugeota ,ale nedávno jsem četl o rychlosti skoro 700 To byl omyl policajtu jeden napsal 106 ale vypadalo to jako 706 a nikomu to nepripadlo divne. je mi to jasné taky jsem dával odkaz na ten článek:ticho To jsem si nevšimnul, jak teď vypadám Citovat
Edison Odesláno 7. září 2008 Odesláno 7. září 2008 Ono na tom videu není vidět vlastně nic. Buˇ%dto tacháč se 300, nebo to ostatní. Kde je tam vidět, žeby těch 300 bylo v pražskym tunelu??? Nikde... Celý mi to přijde jako špatý vtip na který zase někdo skočil. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.