Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Ahoj,ma nekdo zkusenosti s ventilatorem u chladice?Kdyz se me spusti tak dela docela rachot,dnes jsem to napojil na primo z baterky a je to tim ze ma vuli dopredu a dozadu tak sem to rozdelal,myslel sem ze najdu nejaky lozisko a uhliky jenze je to celi zalisovany...mate nekdo nejaky typ na opraveni?nechci to nejak nasilnit... dekuju predem za rady

Odesláno

Nazdar,

akurát riešim rovnaký problém, lenže ja som ešte len na začiatku. Chalani písali že sa to nejako určite bude dať rozobrať ...

:xvul ináč ako si vymontoval ten chladič z auta, čo si musel odmontovať ..., dík za info :papa

Odesláno

Zdarec,tak vodu z chladice jsem nevypoustel:0)odelal jsem plastovou mrizku co je lolem znaku lva pak odpojil konektor od motoru ventilatoru,kolem stredu vrtule jsou 3maticky tak ty taky odsroubovat a tim se uvolni motor i s vrtuli,pak sem uolnil 2 sroubky co drzi chladic ty jsou hned nahore a vedle sebe pak uz jen z kazde strany 2srouby toho dlouhyho cernyho plastu co je az po svetla tam najdes i ty srouby pak sem ten plast povytahl nahoru a chladic odehl smerem od sebe a mezi tim sem protahl ten motorek s vrtuli jde to spatne...chce si to trosku pohrat ale jde to a lanko od zamku kapoty jsem taky neodelaval no a dal nevim jak to rozdelat... ja mam 1.4 r.v.99 bez klimi tak snad to bude stejny...tak at se zadari

  • O 2 týdny později...
Odesláno

jj, i já jsem se tuhle v koloně lekl co je to za rachot, ale ještě jsem neměl čas to řešit. Stejně to asi skončí tak, že bude novej, přeci to nebudou dělat tak, že se to dá opravit ;)

Odesláno

Zdarec,

tak ja s tým rachotením počkám až kým to dorachotí a potom to vymením... vždy je lepšie keď to aspoň rachotí ako keď to nejde vôbec ... aj keď je samozrejme lepšie keď je všetko OK.

Ináč ako som už písal vyššie, v inom vlákne mi odpísali, že sa to nejako rozobrať dá, ale horšie to potom bude zložiť :nevim Je to tam celé zalisované...

  • O 11 měsíců později...
Odesláno

Ono sa to ani veľmi neoplatí rozoberať lebo ten hluk väčšinou spôsobuje vybrovanie hriadeľky v púzdrach. Aj po prečistení a namazaní to má malú trvácnosť. Videl som už takéto motorčeky i s guličkovými ložiskami a tam mala oprava dobrú životnosť.

  • O 2 měsíce později...
Odesláno

Dal jsem to nakonec do značkového servisu. Celková cena za výměnu cca 2700Kč, za hodinu jsem měl po starostech. V neznačkovém servise si nad tím lámali hlavu, jaký ventilátor nam vůbec patří a za tuhle cenu by nebyl ani samotný neorigo díl:mrk

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...