Ja som mal taký istý problém. Dal som tam nové rezervné koleso a chyba
sa odstránila. Asi to bola zlá pneumatika.
Alebo sa pozri, či ti niekto nedal do puklice nejaký predmet.
mali sme pristrojovku dole a su tam diody,keby sa dalo zmerat na tej koncovke kablov co ide do pristrojovky ci tam ide prud alebo premerat nejako tu diodku.inak sa asi nebude dat zistit chyba...
Napravo na pristrojovke mi svieti len:
kontrolka autodiagnostiky motora
kontrolka zatiahnutia rucnej brzdy
kontrolka nabitia akumulatora
a kontrolka tlaku a teploty oleja mi nesvieti a na prístrojovke zo zadu nie je žiadna žiarovka,ale len dioda,tak neviem ktorú žiarovku myslite