Speedy66 Odesláno 1. únor 2012 Odesláno 1. únor 2012 Souhlasím se zastánci pruchodnější vložky do origo filtrboxu. Vymejšlet sací trakt pro optimální pruběh krouťáku není potřeba už to udělali v Peugeotu . A teď se zeptám jak velký máte zásobník nasávaného vzduchu u vašich motoru ruzných objemů ?? pokud to někdo řešil udejte objem motoru a kapacitu zásobíku . Citovat
Choze406 Odesláno 5. únor 2012 Odesláno 5. únor 2012 ja jsem vyzkousel skoro vsechno, or bavlny do originalu pres molitan az po kit. A jen u uzavreneho boxu byla znat nejaka zmena v projevu motoru. Vse mi menilo jen zvuk ale vykon se spis ztracel. po vackach a svodech je to pocitove nejvetsi prinos co jsem zatim udelal. Je pravda ze se to musi casteji cistit protoze tam lita opravdu vsechno ale kdyz se s tim moc nejezdi tak se to da Urcite doporucuju CDA (Carbon Dynamic Airbox) od BMC Citovat
Strejdakopec Odesláno 6. únor 2012 Odesláno 6. únor 2012 jak tato věcička funguje?? je to opravdu tak dobré??nikdy jsem o tom neslyšel....hodně lidí mění pouze filtr za KN Citovat
Tom_206 Odesláno 6. únor 2012 Odesláno 6. únor 2012 Strejdakopec: BMC jsem měl na svojí Lancii Deltě a byl jsem naprosto spokojenej. a přidám zkušenost s filtrama od HKS. Mám typ Super PowerFlow a jsem nadmíru spokojenej. Jednoduchý čistění a když molitanová vložka odejde, dá se koupit za 400 Kč nová s nižší a vyšší průchodností - mají více typů, dle barev. Filtr je z třívrstvýho materiálu - připomíná molitan. Jinak co se týče změn - změnil se zvuk, auto jde lépe do vyšších otáček... Ale dopředu podotýkám, že délka potrubí a průměr zůstal zachován. Osobně ho můžu doporučit...za cenu 1250 Kč mi to přijde lepší jak KN vložka do airboxu Citovat
Pllaša Odesláno 7. únor 2012 Odesláno 7. únor 2012 hm....co to tady ctu tak se tu este nikdo nezminil o znacce GREEN...delaji taky kity primyho sani a myslim ze i za prijatelnou cenu...jinac staci vybrat jenom typ modelu a hledat...Jinac ja osobne mam vybranou origo vlozku od Greena a tak uvidim jakej bude v tom rozdil.... http://peugeot.autodoplnky.cz/ Citovat
winco Odesláno 7. únor 2012 Odesláno 7. únor 2012 ja som si postavil sanie niečo podobne ako ma fakir .... od klapky po chladič natiahnuta truba rovnakeho priemeru ako je klapka pak redukcia na vačší priemer 65mm->75mm a koleno 90° dole do podbehu tam dalšie koleno 90° a filter v podbehu za lavou hmlovkou .....bolo by lepšie keby to posledne koleno je tak 45° no čo už auto ma určite poznatelne lepší zvuk, a kludne sa da lahko a rado vytačať až do omedzovača a od tých 3000-3500 otačok je citiť trošku lepší zaťah proti serii ...... a ale ťaha to i v nižších otačkach som nadmieru spokojny Citovat
Gumaky Odesláno 3. duben 2012 Odesláno 3. duben 2012 S takym niecim nemal niekto docinenia ??? http://shop.jp-sports.de/jp-carbon-airbox-air-intake-luftfilter-peugeot-206-1-4-1-6.html Citovat
winco Odesláno 3. duben 2012 Odesláno 3. duben 2012 s týto ma vela ludi skusenosti :-P len ked to budeš montovať na klapku tak tam daj neaku lepšiu spojku tora bude viacej pružiť, a pak ešte neake gumenne podložky ked budeš montovať ten \"carbon\" ku karoserii lebo to pak urvveš pri akceleraci aj deceleraci auta ..... aaaaa kup do toho lepší filter inak nie je to zle riešenie sania ale napor tam neni takmer žiadny Citovat
Mirrae24 Odesláno 3. duben 2012 Odesláno 3. duben 2012 Mladá má Renault Megane II 1.6 16V Originální papírový filt jsem vyměnil za KN, cena 1300,- Výsledek? Kromě mírně zdrsněného zvuku nemá vliv na výkon. Jezdí s ním přes rok, nyní jsme dali zpět papírový a vskutku se nic nezměnil kromě jiného zbarvení zvuku. Pokud si někdo koupí kónus a nechá ho v motorové části, aby násaval horký vzduch z motoru, no nevím, laický rozum mi říká, že to není nejlepší nápad. Ať tak či tak, jsem z vlastní zkušenosti přesvědčen, že výměna za typizovaný bavlněný je k ničemu. Můj názor z vlastní zkušenosti .... Citovat
MyP106 Odesláno 3. duben 2012 Odesláno 3. duben 2012 já vyřešil na 106ce sání takto je to sice dražší varianta za to toho vzduchu tam jde hodně Citovat
winco Odesláno 3. duben 2012 Odesláno 3. duben 2012 pro laikov: to čo ma MyP106 je 4-klapka a otvorené sanie od KN ..... je to k*rva drahá varianta športového sania ale asi najefektývnejšia na zvíšenie výkonu ....... plus su problémy so zladením s RJ ale když se to udela dobre s vyfukom tak to pak jeden jak odrthnute z reťaze Citovat
MyP106 Odesláno 3. duben 2012 Odesláno 3. duben 2012 to muzu potvrdit jeste budu resit otevrene sani na uzavrene s novym filtrem tenhle je uz pekne zanesenej takze to bude potreba. ale ted nastane to nejhorsi nejakym zpusobem vsechny upravy prizpusobit na RJ. tak uvidim. Citovat
winco Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 No tak to ti prajem hodne stesti....inak bavlneny filter sa dava aaj koli tomu ze sa da vyprat a nasadit dalej takze nemusis kupovat novy A budes riesit neake naporove sanie??? Diera v kapote alebo nesko cez masku??? Citovat
MyP106 Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 no jestli bych mel mluvit narovinu tak bych to nejradeji udelal na hulvata diru do kapoty a vytahnout cely filtr ven,popripade vymyslet zaslepeni kapoty pro pripad deste a nechat to schovany pod kapotou.mit proste 2 ruzny vedeni filtru a trubek k sani. Citovat
Cinicman Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 Skús takto filtrami imitovať Angel-Eyes : :papa Citovat
winco Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 Ono to jde udelat hodne dobre i tou dirou v kapote aj ked to chce udelat neaky airbox nebo neco podobneho...podla mna to mal dobre vymyslene clen mimado do byvalom tuningclub206.com akurat ze uz su neni fotky na tom fore... No inak ten napad cinica neni zly len este diody a mas aj angel eyes Citovat
MyP106 Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 podminka zavodni tridy je ram a podminka serie zachovat funkcni svetla. Ram nemam takze musi zustat svetla.mam neco vymysleny tak uvidim jak to dopadne neco zkusim nakreslit. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.