Stevo307 Odesláno 19. červenec 2008 Odesláno 19. červenec 2008 caute nema niekto nahodou nejake skusenosti s farbou na ziarovky?? staci ziarovku iba nafarbit alebo mam radsej kupit farebnu ledku?? a farba sa moze davat aj na obycajne ziarovky, ktore svietia tak do zlta?? alebo to musia byt biele ziarovky?? a este ako by vyzerala modra farba na tych original peugeot ziarovkach, ktore svietia do oranzova..co su v pal. doske.... Citovat
Guest Scratch Odesláno 19. červenec 2008 Odesláno 19. červenec 2008 uprimne? na to se vyser.......... Kam to chces? Farbu na ziarovky umi dat kazdy picus, ale je dulezite, kam ju das....... Citovat
Stevo307 Odesláno 20. červenec 2008 Autor Odesláno 20. červenec 2008 ja to chcem dat do pal. dosky a na pal. pocitac.....tam to nevidno ci je ziarovka nafarbena alebo je tam ledka....len neviem ze ako svieti nafarbena ziarovka..... [upravil dne 20.7.2008 Stevo307] Citovat
jirka639 Odesláno 20. červenec 2008 Odesláno 20. červenec 2008 nabarvena zarovka rucne ti bude sviti to samy jako nenabarvena, teda pokud ju nenatres moc, pak bude sviti ale hodne slabe, sveho casu nez sem presel na LEDky jsem pouzival klouboucek, ale taky nic moc. Ledky maji velkou nevýhodu, svítí bodově Citovat
Stevo307 Odesláno 20. červenec 2008 Autor Odesláno 20. červenec 2008 no ved to .... a aj keby som chcel davat do celej pal.dosky ledky tak by ma to vyslo dost draho a farba stoji menej....nenasiel by sa nejaky ten odkaz na farbu??? kde je vyhodne ju kupit....aby nebola moc draha a aby bola aj kvalitna Citovat
L.I.P.O.8 Odesláno 20. červenec 2008 Odesláno 20. červenec 2008 a jakou máš patici.Sou totiž i led žárovky,které mají i rozptyl.Na tu barvu se vykašli a kup si radši ty ledkové Citovat
Guest Scratch Odesláno 20. červenec 2008 Odesláno 20. červenec 2008 ledky jsou uz i nebodove, pro neznale :-) Citovat
Stevo307 Odesláno 20. červenec 2008 Autor Odesláno 20. červenec 2008 ok tak ja uvidim, este sa rozhodnem....dik za rady:) Citovat
jirka639 Odesláno 20. červenec 2008 Odesláno 20. červenec 2008 Původně zaslal: Scratch ledky jsou uz i nebodove, pro neznale :-) jo myslis ty s vnitrnim kuzelem, ja myslel klasicky ledky Citovat
Edison Odesláno 20. červenec 2008 Odesláno 20. červenec 2008 Původně zaslal: jirka639 Původně zaslal: Scratch ledky jsou uz i nebodove, pro neznale :-) jo myslis ty s vnitrnim kuzelem, ja myslel klasicky ledky Těm \"nebodovým\" se říká rozptylky... Zejména těm klasickým. Citovat
L.I.P.O.8 Odesláno 21. červenec 2008 Odesláno 21. červenec 2008 A svítí fakt dobře sám je mám,ale musel sem upustit od modré barvy jelikož modrá svítí fakt málo tak sem si dal červenou Citovat
Stevo307 Odesláno 21. červenec 2008 Autor Odesláno 21. červenec 2008 a skade ich mate???? nesu niekde na nete ???? lebo tu v obchode maju iba 4 a ja ich potrebujem trosku viac:) ..... keby bol niekto taky dobry tak by som poprosil nejaky link ..... Citovat
L.I.P.O.8 Odesláno 21. červenec 2008 Odesláno 21. červenec 2008 http://www.e-tuning.cz/index.php/cPath/1155_1156/sort/2a/page/2?osCsid=d641f127547eaa843c44e5e7393dfc79 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.