rapacs Odesláno 15. červenec 2008 Odesláno 15. červenec 2008 chladic,spojler a ostatne blbosti v predu. Citovat
ladoun Odesláno 15. červenec 2008 Odesláno 15. červenec 2008 Zkus vrakoviště tam je toho dost Citovat
vojti26 Odesláno 15. červenec 2008 Odesláno 15. červenec 2008 neco mi rika,ze v oddeleni inzerce takovy veci bejvaj....a nebo zkus to auto (vec) co jsi trefil,treba zustali tam:D Citovat
BoneDaddy Odesláno 15. červenec 2008 Odesláno 15. červenec 2008 Napiš jaký to máš model a zkus spíše sekci bazar >koupím> náhradní díly. A možná by bylo lepší uvést co přesně sháníš. Citovat
kadaver Odesláno 19. červenec 2008 Odesláno 19. červenec 2008 Ja mam...napis mi na 406hdi@azet.sk Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.