Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Ahojky, mám tokový problém. Nedávno se mi po.. klima. Šla jsem tedy do servisu a tam mi bylo řečeno, že musím s autem zajet do Peugeotu vyměnit potrubí od chlazení. Všichni mi to rozmlouvali, že to je moc peněz,ale šla jsem do toho. Auto potřebuji každý den a klimu taky. Opravili to, naplnili to a vše je OK. Alespoń se to tak chová. Když jezdím z práce a do práce, klima funguje. Ale teď jsem jela na Slovenkso a jak jsem jela po dálnici, tak zničeho nic přestala fungovat, ale né úplně. Trochu to chladilo, ale opravdu jen trochu a jak jsem vyřadila, když jsem jela z kopce, tak najednou začala fungovat a chladilo to jak o život. Jakmile jsem zařadila, tak zase nic. Pak jsem s autem zastavila, po chvilce nastartovala a klima zase šla. Ale jak jsme jeli zpátky, tak zase nešla, jen v případě vyřazení fungovala. Nevím co s tím a další tisíce se mi už nechce dávat. Poradíte někdo, prosím prosím. Díky Jája

Odesláno

to je celkem v prdeli tak se nejdřív zeptej jestli to bude něco stát!

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...