cezar Odesláno 10. červenec 2008 Odesláno 10. červenec 2008 zdravim hosi,mal by som par dotazov ohladom vymeny svetiel,planujem kupit 206ku (novu) no a casom by som si tam chcel dat tie krajsie cire svetla dopredu a mozno aj do zadu..ja ta vymena nejak zlozita,zvladol by to primereny uzivatel ktoremu nic nehovori elektrika? no dalej by som sa chcel opytat,ako je to s farbou tych svetiel,ja planujem ciernu metalizu,v akovom prevedeni sa vlastne vyrabaju,viem ze maju aj cierne,ale nebude to tam videt ten rozdiel? dik za vas cas Citovat
KoNG Odesláno 10. červenec 2008 Odesláno 10. červenec 2008 ano zvládnul by jsi si to sám udělat přepojí se pouze konektory dělají se jak černé tak chromové v tvém případě doporučuji černé chrom http://www.kopacek.cz/peugeot/206/predni-lampy/peugeot-206-99-06-angel-eyes-projektory-chromove black http://www.kopacek.cz/peugeot/206/predni-lampy/peugeot-206-99-06-angel-eyes-projektory-jdm-black [upravil dne 10.7.2008 KoNG] Citovat
cezar Odesláno 10. červenec 2008 Autor Odesláno 10. červenec 2008 Původně zaslal: KoNG ano zvládnul by jsi si to sám udělat přepojí se pouze konektory dělají se jak černé tak chromové v tvém případě doporučuji černé chrom http://www.kopacek.cz/peugeot/206/predni-lampy/peugeot-206-99-06-angel-eyes-projektory-chromove black http://www.kopacek.cz/peugeot/206/predni-lampy/peugeot-206-99-06-angel-eyes-projektory-jdm-black hej dik to si ma potesil ..a nebude sa tam muset nastavovat aj osvetlenie?myslim ze nato uz budem kratky dik inak za tip ,ozaj a tak isto je to aj zo zadnymi?? Citovat
Fakir Odesláno 10. červenec 2008 Odesláno 10. červenec 2008 Je to jednoduchý, postavíš auto proti zdi a přibližně to seřídíš. Citovat
cezar Odesláno 11. červenec 2008 Autor Odesláno 11. červenec 2008 Původně zaslal: Fakir Je to jednoduchý, postavíš auto proti zdi a přibližně to seřídíš. hmm no ono sa to lahko povie lenze to svetlo sa po tej stene rozptyli a co ja tam nastavim a kde sa to vobec steluje? Citovat
janou Odesláno 11. červenec 2008 Odesláno 11. červenec 2008 Keď si hneď pri stene vidíš na nej od každého svetla lom svetla ten si označ .Posuň auto 1m dozadu a nastav svetlá 1cm pod označené body . Malo by to byť na 5m 5cm Presnosť cca 90% Citovat
cezar Odesláno 12. červenec 2008 Autor Odesláno 12. červenec 2008 Původně zaslal: janou Keď si hneď pri stene vidíš na nej od každého svetla lom svetla ten si označ .Posuň auto 1m dozadu a nastav svetlá 1cm pod označené body . Malo by to byť na 5m 5cm Presnosť cca 90% ahaa takze sa mam postavit na prve oznacenie svetiel hned pri stenu?a potom staci 1m dozadu,ok dik ked by som to robil musim vyskusat Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.