Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: bure_406

Původně zaslal: Pata

skype zdarma sice je, ale bezpecny taky zrovna neni, a zitra klidne nemusi fungovat :super

Ale to uz sem moc taham svoji profesi :D

ano skype zitra fungivat nemusi, ale myslim, ze kdyz fungovat prestane, pozitri bude fungovat jinej podobnej software ... a to sem taham jen selskej rozum :D:D:D

porad je to z 90% jen náhrada pevné... né mobilu..

to je jasny, skype ani jinej sw proste nemuze plne nahradit sluzby takovych operatoru jako je o2 a spol, protoze na to proste nemaj (mysleno hlavne technologicke zazemi), ale kdyz jedna pomerne rozsirena alternativni komunikce vuci temto operatorum zanikne, coz skype bezesporu je, brzo na to se vynori dalsi podobne alternativni reseni, ktere se rychle rozsiri ... a to je presne to, co myslim nam vsem, dala sametova revoluce, tedy \"internet\" , protoze jestli nekde plati svoboda slova a sireni informaci dotazene ad absurdum, tak je to prave tady! Mno a UNIE me subjektivne dala sengensky informacni system, prenesene receno \"prostor\", ktery neni az zas tak uplne sengensky bo treba nemci sice zrusili celnice, ale defacto celni kontrolu delaj kousek dal ve vnitrozemi, system pridelovani dotaci je neprehledny a slozity, a jiz tehdy jsem chapal poplatek za prichozi hovor jako zlocin na zakaznicich, ktereho se beztresne dopoustel eurotel, za mlcenliveho prihlizeni statu, a dneska mi to UNIE chce dat dokonce za povinnost ?!?! .... spis mam pocit ze mi UNIE vic bere nez dava :( .... a zas jen selskej rozum :D:D

[upravil dne 18.6.2008 bure_406]

[upravil dne 18.6.2008 bure_406]

Odesláno
Původně zaslal: Medvěd

Je zvláštní, kolik je mezi relativně mladými lidmi euroskeptiků. Že s EU nesouhlasí OK 406, to mě nepřekvapuje - ale u některých dalších mám pocit, že by potřebovali žít aspoň na půl roku v roce - dejme tomu - 1985, možná by pak své názory hodně změnili (viz. prázdné regály v obchodech, potupné fronty na všechno (sehnat takové kolo FAVORIT znamenalo udělat si kamaráda v prodejně Sportu a pak si ve správný den vzít dovolenou a doufat, že z těch 10 bicyklů jeden na ás opravdu zbyde - barva se absolutně neřešila, že se vše muselo doma doutahovat bylo též samozřejmé).

Já prostě jsem šťastný, že padly hranice, že se můžu kdykoli sebrat a jet kam se mi zlíbí, že nevím, pro které mléko se mám v obchodě rozhodnout (za totáče bylo pouze modré nebo červené v odporných igelitových pytlících), že prostě můžu žít stejně jako Ti, které jsem jako sportovec měl možnost za totáče vidět žít v zahraničí. Vznik EU a následně i náš vstup do ní pro mě je jen potvrzením, že už nepatříme do Asie, ale že jsme Evropané se vším,co k tomu patří.

I já jsem rad,že nejsou hranice,ale proto mi zas někdo nemusí diktovat co mám,můžu,smím a podobně.To už tu snad bylo nee.Nařizování,doporučování něčehosi ,proč .:myslim

Odesláno
Původně zaslal: Medvěd

Je zvláštní, kolik je mezi relativně mladými lidmi euroskeptiků. Že s EU nesouhlasí OK 406, to mě nepřekvapuje - ale u některých dalších mám pocit, že by potřebovali žít aspoň na půl roku v roce - dejme tomu - 1985, možná by pak své názory hodně změnili (viz. prázdné regály v obchodech, potupné fronty na všechno (sehnat takové kolo FAVORIT znamenalo udělat si kamaráda v prodejně Sportu a pak si ve správný den vzít dovolenou a doufat, že z těch 10 bicyklů jeden na ás opravdu zbyde - barva se absolutně neřešila, že se vše muselo doma doutahovat bylo též samozřejmé).

Já prostě jsem šťastný, že padly hranice, že se můžu kdykoli sebrat a jet kam se mi zlíbí, že nevím, pro které mléko se mám v obchodě rozhodnout (za totáče bylo pouze modré nebo červené v odporných igelitových pytlících), že prostě můžu žít stejně jako Ti, které jsem jako sportovec měl možnost za totáče vidět žít v zahraničí. Vznik EU a následně i náš vstup do ní pro mě je jen potvrzením, že už nepatříme do Asie, ale že jsme Evropané se vším,co k tomu patří.

Medvede sorry, ale co tohle co pises ma spolecnyho s EU, chces snad rict, ze tyto vymozenosti k nam dorazili az po vstupu do novodobeho RVHP??? Pukud me pamet neklame tak obrat zacal jiz roku 1990 a to sme n zadny zku@veny EU nebyli. A myslim, ze vetsina tech kteri zazili RVHP vidi v EU velkou podobnost, tohle nesmis vyrabet, toho jen tolik atd, Takhle si svobodu a demokracii fakt nepredstavuju

EDIT > tak koukam, ze kdybych nereagoval hned, tak se doctu, ze ti to tu pise spousta dalsich lidi, ale alespon vidis kolik lidi zarazi tvuj nazor:bojim ale samo je demokracie, takze ti ho brat nebudu a muzem o tom v klidu podiskutovat

[upravil dne 18/6/08 buml]

Odesláno

:D Telefonická objednávka pizzy v roce 2015 v EU :D

Pizzaservis: Dobrý den! Děkujeme, že jste zavolali Pizzerii Volcano.

Můžeme...

Zákazník: Dobrý den, rád bych si něco objednal.

Pizzaservis: Můžete mi nejdříve povědět Vaše NIDC?

Zákazník: Moje Národní Identifikační číslo je, malý moment...6102049998-45-54610.

Pizzaservis: Děkujeme, pane Haluška. Bydlíte v Růžové ulici 25 a Vaše telefonní číslo je 421-70-645-62-45. Vaše číslo práce ve firmě Rourky a trubičky s.r.o. je 421-70-455-87-87, klapka 47. Z kterého telefonu voláte?

Zákazník: Cože? Jsem teď doma. Odkud máte všechny ty informace?

Pizzaservis: Jsme napojení na národní modul Evropského informačního systému.

Zákazník : Aha, no dobře. Chtěl bych si objednat dvě z Vašich speciálních pizz s extra porcí masa.

Pizzaservis: To by pro Vás nebylo vhodné.

Zákazník: Prosím?

Pizzaservis: Podle Vašich lékařských záznamů máte vysoký krevní tlak a extrémně vysokou hladinu cholesterolu. Vaše zdravotní pojišťovna by Vám Vaši velmi nezdravou volbu jídla určitě nepovolila.

Zákazník : A do háje! A co byste mi teda doporučili?

Pizzaservis: Mohli byste vyzkoušet naši sójovo-jogurtovou pizzu s nízkým obsahem tuku.Určitě Vám bude chutnat.

Zákazník: Jak můžete vědět, že mi bude chutnat?

Pizzaservis: Minulý týden jste si v knihovně vypůjčil knihu Sójové recepty pro gurmány. Proto si myslíme, že by Vám tato pizza vyhovovala.

Zákazník: Tak teda dobře. Vezmu si teda tyto dvě pizzy, rodinnou velikost prosím. Kolik mě ten špás bude stát?

Pizzaservis: Výborně, to by mělo pro Vás, Vaši manželku a Vaše čtyři děti stačit. Ten špás, jak jste to nazvali, Vás vyjde na 4O euro.

Zákazník: Dám Vám číslo mé kreditní karty.

Pizzaservis: Je nám líto, ale budete muset zaplatit v hotovosti. Úvěrový rámec Vaší kreditní karty jste přečerpali před 12 dny.

Zákazník: Aha, tak teda skočím do bankomatu pro peníze, abych měl, až přijede Vaše dodávka.

Pizzaservis: Obávám se, že ani z toho nic nebude. I kontokorentní úvěr na Vašem osobním účtu jste už přečerpali. Možná by vám mohla půjčit paní Vajcíková z přízemí. Podle našich záznamů dostala včera důchod a po zaplacení nájemného a všech poplatků by ještě měla mít 52 euro, pokud mezitím nebyla nakupovat...

Zákazník: To je jedno. Jednoduše ty pizzy pošlete. Peníze budu mít připravené.Jak dlouho to bude trvat?

Pizzaservis: Budeme mít trochu zpoždění, máme mnoho objednávek. Odhadujeme to zhruba na 30 minut. Pokud ale spěcháte, můžete si pizzy přijet vyzvednout osobně,když budete mít peníze. Ale myslím si, že transport rodinných pizz na motorce není příliš pohodlný.

Zákazník: Odkud víte, že jezdím na motorce?

Pizzaservis: Je tu poznámka, že jste přestali splácet Vaše auto. Ale motorku už máte splacenou, takže předpokládám, že ji používáte.

Zákazník: Ale teď jste mě už fakt nasrali, vy...

Pizzaservis: Dávejte si laskavě pozor na jazyk, pane! Kvůli urážce na cti státního úředníka jste už byl v roce 2009 trestaný.

Zákazník: - lapá po dechu -

Pizzaservis: Přejete si ještě něco?

Zákazník: Ne, děkuji. Vlastně ano, nezapomeňte mi přibalit ty dva litry Eurocoly zadarmo, jak to slibujete v reklamě!

Pizzaservis: Je mi líto, ale vylučovací doložka k EU normě č. Y236 Z5630098/2010 výdej slazených nápojů zadarmo diabetikům přísně zakazuje....

Odesláno
Původně zaslal: Pegoo

:D Telefonická objednávka pizzy v roce 2015 v EU :D

Pizzaservis: Dobrý den! Děkujeme, že jste zavolali Pizzerii Volcano.

Můžeme...

Z.........................

luxusní, hlavně at na to nedojde... čert to byl dlužen.... proč se historie tak často opakuje jen je zabalená v něčem novim... zas je to všecko o nás bez nás....

Odesláno
Původně zaslal: Pegoo

:D Telefonická objednávka pizzy v roce 2015 v EU :D

Pizzaservis: Dobrý den! Děkujeme, že jste zavolali Pizzerii Volcano.

Můžeme...

Zákazník: Dobrý den, rád bych si něco objednal.

Pizzaservis: Můžete mi nejdříve povědět Vaše NIDC?

Zákazník: Moje Národní Identifikační číslo je, malý moment...6102049998-45-54610.

Pizzaservis: Děkujeme, pane Haluška. Bydlíte v Růžové ulici 25 a Vaše telefonní číslo je 421-70-645-62-45. Vaše číslo práce ve firmě Rourky a trubičky s.r.o. je 421-70-455-87-87, klapka 47. Z kterého telefonu voláte?

Zákazník: Cože? Jsem teď doma. Odkud máte všechny ty informace?

Pizzaservis: Jsme napojení na národní modul Evropského informačního systému.

Zákazník : Aha, no dobře. Chtěl bych si objednat dvě z Vašich speciálních pizz s extra porcí masa.

Pizzaservis: To by pro Vás nebylo vhodné.

Zákazník: Prosím?

Pizzaservis: Podle Vašich lékařských záznamů máte vysoký krevní tlak a extrémně vysokou hladinu cholesterolu. Vaše zdravotní pojišťovna by Vám Vaši velmi nezdravou volbu jídla určitě nepovolila.

Zákazník : A do háje! A co byste mi teda doporučili?

Pizzaservis: Mohli byste vyzkoušet naši sójovo-jogurtovou pizzu s nízkým obsahem tuku.Určitě Vám bude chutnat.

Zákazník: Jak můžete vědět, že mi bude chutnat?

Pizzaservis: Minulý týden jste si v knihovně vypůjčil knihu Sójové recepty pro gurmány. Proto si myslíme, že by Vám tato pizza vyhovovala.

Zákazník: Tak teda dobře. Vezmu si teda tyto dvě pizzy, rodinnou velikost prosím. Kolik mě ten špás bude stát?

Pizzaservis: Výborně, to by mělo pro Vás, Vaši manželku a Vaše čtyři děti stačit. Ten špás, jak jste to nazvali, Vás vyjde na 4O euro.

Zákazník: Dám Vám číslo mé kreditní karty.

Pizzaservis: Je nám líto, ale budete muset zaplatit v hotovosti. Úvěrový rámec Vaší kreditní karty jste přečerpali před 12 dny.

Zákazník: Aha, tak teda skočím do bankomatu pro peníze, abych měl, až přijede Vaše dodávka.

Pizzaservis: Obávám se, že ani z toho nic nebude. I kontokorentní úvěr na Vašem osobním účtu jste už přečerpali. Možná by vám mohla půjčit paní Vajcíková z přízemí. Podle našich záznamů dostala včera důchod a po zaplacení nájemného a všech poplatků by ještě měla mít 52 euro, pokud mezitím nebyla nakupovat...

Zákazník: To je jedno. Jednoduše ty pizzy pošlete. Peníze budu mít připravené.Jak dlouho to bude trvat?

Pizzaservis: Budeme mít trochu zpoždění, máme mnoho objednávek. Odhadujeme to zhruba na 30 minut. Pokud ale spěcháte, můžete si pizzy přijet vyzvednout osobně,když budete mít peníze. Ale myslím si, že transport rodinných pizz na motorce není příliš pohodlný.

Zákazník: Odkud víte, že jezdím na motorce?

Pizzaservis: Je tu poznámka, že jste přestali splácet Vaše auto. Ale motorku už máte splacenou, takže předpokládám, že ji používáte.

Zákazník: Ale teď jste mě už fakt nasrali, vy...

Pizzaservis: Dávejte si laskavě pozor na jazyk, pane! Kvůli urážce na cti státního úředníka jste už byl v roce 2009 trestaný.

Zákazník: - lapá po dechu -

Pizzaservis: Přejete si ještě něco?

Zákazník: Ne, děkuji. Vlastně ano, nezapomeňte mi přibalit ty dva litry Eurocoly zadarmo, jak to slibujete v reklamě!

Pizzaservis: Je mi líto, ale vylučovací doložka k EU normě č. Y236 Z5630098/2010 výdej slazených nápojů zadarmo diabetikům přísně zakazuje....

husty, ale bohuzel to presne k tomuhle speje a ja tohodle ucastnit fakt nehodlam:bojim:bojim

Odesláno

EU nás jen využívá ,ano dávají podporu,peníze,rady,nařízení,doporučení,ale..... Dělají to z lásky k nám..... Fakt naši malou zemičku milují.......To dost pochybuju.Nebude dlouho trvat a budem tvrdě platit a ne jen v penězích.Banka Ti taky půjčí a určitě Tě milují............... Bacha na úroky.:myslim

Mám pocit,že tak trochu to tu už bylo nee akorat kompas ukazoval opačně.:myslim

[upravil dne 18.6.2008 Pegoo]

Odesláno

Pegoo: Máš u mě bod a budeš mi prát spoďáry:D:D:D Je sice smutný, že se tohohle asi brzy dožijeme, ale v tuhle chvíli je to na roztrhání bránice:super

Odesláno
Původně zaslal: Pegoo

EU nás jen využívá ,ano dávají podporu,peníze,rady,nařízení,doporučení,ale..... Dělají to z lásky k nám..... Fakt naši malou zemičku milují.......To dost pochybuju.Nebude dlouho trvat a budem tvrdě platit a ne jen v penězích.Banka Ti taky půjčí a určitě Tě milují............... Bacha na úroky.:myslim

Mám pocit,že tak trochu to tu už bylo nee akorat kompas ukazoval opačně.:myslim

[upravil dne 18.6.2008 Pegoo]

jezis nas miluje vsechny, halelujah a unie nam to zdani :D:D:D:D

Odesláno
Původně zaslal: bure_406

jezis nas miluje vsechny, halelujah a unie nam to zdani :D:D:D:D

:D:D:D

Toto je kvalitní názor:super:D:D:D

Jinak teda pokud se z \"doporučení\" stane \"nařízení\", tak se okamžitě přepínám do nouzového SMS módu, tzn. pošlu SMS jen v případě ohrožení. Dost na tom, že mám už takhle vysoký účty a navíc většina lidí, kterým volám, jsou uživatelé kreditních čísel s povětšinou nulovou hodnotou kreditu:D

Odesláno
Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: bure_406

jezis nas miluje vsechny, halelujah a unie nam to zdani :D:D:D:D

:D:D:D

Toto je kvalitní názor:super:D:D:D

Jinak teda pokud se z \"doporučení\" stane \"nařízení\", tak se okamžitě přepínám do nouzového SMS módu, tzn. pošlu SMS jen v případě ohrožení. Dost na tom, že mám už takhle vysoký účty a navíc většina lidí, kterým volám, jsou uživatelé kreditních čísel s povětšinou nulovou hodnotou kreditu:D

by me zajimalo kdyz ti dojde kredit tak VODAfone a T-šrot automaticky blokujou služby kery se platej tak jestli ti bloknou i prichozí hovory... no prasárna... u O2 zas pudeš do mínusu no supeeer :bacha:bacha:bacha:bacha

Odesláno

aaischa: Do mínusu se můžeš dostat i u Oskara (jen nějaký drobný);) Právě kvůli lidem s kreditama se mi tenhle návrh zdá dost nelogickej (třeba kámoš má kredit u Pegasa a je furt na nule)...

Odesláno
Původně zaslal: bure_406

Původně zaslal: Pegoo

EU nás jen využívá ,ano dávají podporu,peníze,rady,nařízení,doporučení,ale..... Dělají to z lásky k nám..... Fakt naši malou zemičku milují.......To dost pochybuju.Nebude dlouho trvat a budem tvrdě platit a ne jen v penězích.Banka Ti taky půjčí a určitě Tě milují............... Bacha na úroky.:myslim

Mám pocit,že tak trochu to tu už bylo nee akorat kompas ukazoval opačně.:myslim

[upravil dne 18.6.2008 Pegoo]

jezis nas miluje vsechny, halelujah a unie nam to zdani :D:D:D:D

Tak tohle jsou oba pecka názory:D:D:D Takhle jsem se už dlouho nezasmál:D:D:D mmch. Taky nechápu co vichni na té slavné unii měli. Krom toho, že se nám otevřeli hranice a můžem cestovat bez pasu, čehož stejně mnozí z nás nějak často nevyužijí, jsem zatim na tom všem nenašel jediné větší plus:nevim Řekl bych, že EU je největším průšvihem do kterého se ČR v novodobých dějinách dostala...
Odesláno
Původně zaslal: Dundee

Pegoo: Máš u mě bod a budeš mi prát spoďáry:D:D:D Je sice smutný, že se tohohle asi brzy dožijeme, ale v tuhle chvíli je to na roztrhání bránice:super

No klidně pokud Mi to uděláš na oplátku.To Víš doporučení.:D

Odesláno
Původně zaslal: Pegoo

Původně zaslal: Dundee

Pegoo: Máš u mě bod a budeš mi prát spoďáry:D:D:D Je sice smutný, že se tohohle asi brzy dožijeme, ale v tuhle chvíli je to na roztrhání bránice:super

No klidně pokud Mi to uděláš na oplátku.To Víš doporučení.:D

teda pánové :cool::D

[upravil dne 18.6.2008 aaischa]

Odesláno
Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: bure_406

Původně zaslal: Pegoo

EU nás jen využívá ,ano dávají podporu,peníze,rady,nařízení,doporučení,ale..... Dělají to z lásky k nám..... Fakt naši malou zemičku milují.......To dost pochybuju.Nebude dlouho trvat a budem tvrdě platit a ne jen v penězích.Banka Ti taky půjčí a určitě Tě milují............... Bacha na úroky.:myslim

Mám pocit,že tak trochu to tu už bylo nee akorat kompas ukazoval opačně.:myslim

[upravil dne 18.6.2008 Pegoo]

jezis nas miluje vsechny, halelujah a unie nam to zdani :D:D:D:D

Tak tohle jsou oba pecka názory:D:D:D Takhle jsem se už dlouho nezasmál:D:D:D mmch. Taky nechápu co vichni na té slavné unii měli. Krom toho, že se nám otevřeli hranice a můžem cestovat bez pasu, čehož stejně mnozí z nás nějak často nevyužijí, jsem zatim na tom všem nenašel jediné větší plus:nevim Řekl bych, že EU je největším průšvihem do kterého se ČR v novodobých dějinách dostala...

Cestoval jsem i před vstupem do EU,sice ve frontě, zato spousta zážitků s celníky.Dnes nůďo a teskním po frontě :D:D

Dnes jedeš,jedeš a jedeš bůh tě miluje,EU tě miluje a ani nevíš, že jsi přejel cílovou stanici a Zboží pomocí, zboží nedovezeš včas.Zas penále.:D

Odesláno
Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: Pegoo

Původně zaslal: Dundee

Pegoo: Máš u mě bod a budeš mi prát spoďáry:D:D:D Je sice smutný, že se tohohle asi brzy dožijeme, ale v tuhle chvíli je to na roztrhání bránice:super

No klidně pokud Mi to uděláš na oplátku.To Víš doporučení.:D

teda pánové :cool::D

No co když bude to doporučení nee.:myslim:myslim:myslim

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...