Judes Odesláno 29. duben 2012 Odesláno 29. duben 2012 V Peugeote určite ale skús pozrieť v nejakej mototechne . Citovat
loucnak Odesláno 30. duben 2012 Odesláno 30. duben 2012 Mototechna nemá, tak budu muset zkusit origo, peugeot....to zas bude pálka.... Citovat
loucnak Odesláno 30. duben 2012 Odesláno 30. duben 2012 Už to mám zjištěný, jeden šroub asi 16kč. Je to velkej problém vyměnit ty čepy? Citovat
poldy Odesláno 30. duben 2012 Odesláno 30. duben 2012 ukazka ako funguje lozisko v originalnych capoch SKF no a v tych lacnych je vascinou nalisovane obycajne ... Citovat
janik6163 Odesláno 9. květen 2012 Odesláno 9. květen 2012 nechcem zakladat nove vlakno tak to dam sem menil niekto uz tento silentblok ? oznaceny sipkou ? bodlo by mi obiednavacie cislo zo SB dakujem Cau zohnal si ten silenblok?Ja tom mám tiež opotrebované.Mne to vie jeden mechanik zohnať,a zároveň vymením všetky čapy na tehlici zatial...Možno ešte najdeme niečo zlé. Citovat
DERT123 Odesláno 9. květen 2012 Odesláno 9. květen 2012 nie neda sa to zohnat ako samotny diel ten silentblok kupil som potom z jazdenky cely ten diel Citovat
janik6163 Odesláno 9. květen 2012 Odesláno 9. květen 2012 Mechanik to nasiel,zadal som mu oem čislo držiaku tehlice a vyhodilo mu to nd diely do toho.Neviem čo to mal za katalóg v PC.Cena je okolo 26e.Tiež som zvedavý.Dam vedieť. Citovat
DERT123 Odesláno 9. květen 2012 Odesláno 9. květen 2012 tak to som zvedavy ... bo tiez som to zhanal a nic ... za tu blbost som vygrcal 70ecok a v peugeote okolo 290 sa mi zda Citovat
janik6163 Odesláno 18. květen 2012 Odesláno 18. květen 2012 Tak už som to menil aj ja viz foto + silenbloky ramena predné Citovat
janik6163 Odesláno 18. květen 2012 Odesláno 18. květen 2012 Ďalšie foto... ND 180e a práca 60e [upravil dne 18/5/12 19:15 od janik6163] Citovat
janik6163 Odesláno 21. květen 2012 Odesláno 21. květen 2012 A tu je menený silenblok na oboch stranach,je to na držiaku tehlice+rameno [upravil dne 21/5/12 13:51 od janik6163] Citovat
Judes Odesláno 21. květen 2012 Odesláno 21. květen 2012 A ten silenblok predávajú aj samostatne, DERT-ovi v Peugeote ponúkali len celú tú tehlicu. Citovat
janik6163 Odesláno 21. květen 2012 Odesláno 21. květen 2012 No predávajú,ale nie v peugeote.Keby sa mi to zničilo skôr,tak to má dert123 samostatne.Proste mám dobrého mechanika.Foto je dôkaz,že to je samostatné. [upravil dne 21/5/12 22:26 od janik6163] Citovat
Judes Odesláno 21. květen 2012 Odesláno 21. květen 2012 To asi nebude klasický silenblok z gumy, podľa toho obrázku to vyzerá ako vytočené na sústruhu z nejakého hliníka alebo silónu. Citovat
janik6163 Odesláno 21. květen 2012 Odesláno 21. květen 2012 Vonkajšok mi pripomínal AL krúžok-guma-kovové vnútorné púzdro-trubka. Citovat
janik6163 Odesláno 21. květen 2012 Odesláno 21. květen 2012 silenbloky 30e 2ks,cena držiaku tehlice 1ks 267e krát 2=534e takže ušetrené 500e.Spokojnosť. Citovat
fifi Odesláno 28. květen 2012 Odesláno 28. květen 2012 Nazdar chlapi, v návode na výmenu spodného čapu SKF sa píše, že je potrebné tú dosadaciu plochu na hlave, kde sa otáča ten tesniaci krúžok čapu nastriekať nejakým Loctite 7800- je to nutné, robievate to? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.