Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Dobry den mam na vas jeden dotas mam peugeot 306 1.8 16v a mam takovy problem za jizdy sé mi teplota dostane max na 80 C, na volnoběch se zahřeje na 105 C až pak se spustí ventilator ,jakmile se zase rozjedu tak spadne na necelích 80C,klimu mam vyplou. Muže te mi někdo poradit kde je problem děkuji

Odesláno
Původně zaslal: pastorek

Vyzerá to na vadný termostat.

Spíš nespínají ventilátory na první stupeň, měli by sepnout při 93st. Při 105st spíná druhý stupeň, pokud za jízdy drží 80st tak bude termostat ok. Při stání s volnoběhem teplota nahoru leze normálně, ale při 93st musí sepnout ventilátor a schladit to.
Odesláno
Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: pastorek

Vyzerá to na vadný termostat.

Spíš nespínají ventilátory na první stupeň, měli by sepnout při 93st. Při 105st spíná druhý stupeň, pokud za jízdy drží 80st tak bude termostat ok. Při stání s volnoběhem teplota nahoru leze normálně, ale při 93st musí sepnout ventilátor a schladit to.

To je pravda. Ja som skôr uvažoval nad tým \"spadne na necelých 80\" a \"za jízdy se mi teplota dostane max na 80\" Dosť sa tu popísalo o tom že 306ky majú prevádzkovú teplotu 85 - 90. Preto som to dal za vinu termostatu.

Odesláno
Původně zaslal: pastorek

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: pastorek

Vyzerá to na vadný termostat.

Spíš nespínají ventilátory na první stupeň, měli by sepnout při 93st. Při 105st spíná druhý stupeň, pokud za jízdy drží 80st tak bude termostat ok. Při stání s volnoběhem teplota nahoru leze normálně, ale při 93st musí sepnout ventilátor a schladit to.

To je pravda. Ja som skôr uvažoval nad tým \"spadne na necelých 80\" a \"za jízdy se mi teplota dostane max na 80\" Dosť sa tu popísalo o tom že 306ky majú prevádzkovú teplotu 85 - 90. Preto som to dal za vinu termostatu.

Mam stejný motor a termostat jsem měnil, otevírá při 83st, provozní teplota je kolem 80st. Pokud jedu někam dál tak se drží ořád na 80, jak je to v koloně nebo stání hned jde přes 90 a pak dochlazuje větrákem

Před výměnou termostatu jsem to nedostal přes 70 i při delší jízdě

[upravil dne 20/5/08 Radek Hurvajz]

Odesláno
Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: pastorek

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: pastorek

Vyzerá to na vadný termostat.

Spíš nespínají ventilátory na první stupeň, měli by sepnout při 93st. Při 105st spíná druhý stupeň, pokud za jízdy drží 80st tak bude termostat ok. Při stání s volnoběhem teplota nahoru leze normálně, ale při 93st musí sepnout ventilátor a schladit to.

To je pravda. Ja som skôr uvažoval nad tým \"spadne na necelých 80\" a \"za jízdy se mi teplota dostane max na 80\" Dosť sa tu popísalo o tom že 306ky majú prevádzkovú teplotu 85 - 90. Preto som to dal za vinu termostatu.

Mam stejný motor a termostat jsem měnil, otevírá při 83st, provozní teplota je kolem 80st. Pokud jedu někam dál tak se drží ořád na 80, jak je to v koloně nebo stání hned jde přes 90 a pak dochlazuje větrákem

Před výměnou termostatu jsem to nedostal přes 70 i při delší jízdě

[upravil dne 20/5/08 Radek Hurvajz]

Tak potom je to normálne. Termostat nebude vadný.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...