macho Odesláno 9. únor 2004 Odesláno 9. únor 2004 Dneska jsem mel vyhozene zadni sedacky a nasel jsem pod nima takovy cerny plastovy viko, pod kterym je jeden konektor a asi 3 draty. Nevite nekdo co by to mohlo byt? Napada me snad jen snimac, respektive plovak z nadrze. Jinak predpokladam, ze palivovy cerpadlo spolu s filtrem je zespodu u zadni napravy. Citovat
macho Odesláno 10. únor 2004 Autor Odesláno 10. únor 2004 Kdyz je cerpadlo u toho plovaku, tak co je potom ten valec, mezi nadrzi a zadni napravou do ktereho vedou dva draty a dve hadice? Citovat
Radek V. Odesláno 10. únor 2004 Odesláno 10. únor 2004 Mas pravdu, pod nadrzi u z. napravy je cerpadlo a pod tim deklem je plovak..... Citovat
macho Odesláno 10. únor 2004 Autor Odesláno 10. únor 2004 Ok diky za objasneni neznamych krabicek :-) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.