Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

repase alternátoru


Big Tommy

Recommended Posts

Původně zaslal: Big Tommy

Neví někdo kde v Praze levně repasujou altíky?sem student tak si nemůžu moc vyskakovat.díky 306 1.8 16 V 98.stačilo by prej jen přeložiskovat

Tomu \"len preložiskovať\" veľmi never. Tie ložiská znesú veľmi veľa. Čo mu je? Ako sa to prejavuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pastorek

Původně zaslal: Big Tommy

Neví někdo kde v Praze levně repasujou altíky?sem student tak si nemůžu moc vyskakovat.díky 306 1.8 16 V 98.stačilo by prej jen přeložiskovat

Tomu \"len preložiskovať\" veľmi never. Tie ložiská znesú veľmi veľa. Čo mu je? Ako sa to prejavuje?

Píská mi to.jsem myslel že to je klínák tak jsem ho vymenil a dela to pořád.kamarád mi řikal že je to alternátor a že to dělají ložiska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by som ti odporučil dať dolu remeň a rukou prudko potočiť alternátorom. Mal by ísť ľahko. Prinajhoršom sa dá demontovať, dať dole regulátor a znova zatočiť. Malé pískanie môžu robiť i uhlíky a demontážou regulátora ich dáš von, znova zatočiť a či bude pískať. Ak máš nejakého trochu zručného kamaráta tak prípadne dajte dolu zadné víko alternátora. (po demontáži regulátora to ide celkom ľahko) Na rotore je malé ložisko ktoré sa dá domazať. To veľké pod remenicou sa domazať nedá bez demontáže ale zase je temer nezmar.

Asi iba 5% vád alternátora je aj predné ložisko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pastorek

Tak to by som ti odporučil dať dolu remeň a rukou prudko potočiť alternátorom. Mal by ísť ľahko. Prinajhoršom sa dá demontovať, dať dole regulátor a znova zatočiť. Malé pískanie môžu robiť i uhlíky a demontážou regulátora ich dáš von, znova zatočiť a či bude pískať. Ak máš nejakého trochu zručného kamaráta tak prípadne dajte dolu zadné víko alternátora. (po demontáži regulátora to ide celkom ľahko) Na rotore je malé ložisko ktoré sa dá domazať. To veľké pod remenicou sa domazať nedá bez demontáže ale zase je temer nezmar.

Asi iba 5% vád alternátora je aj predné ložisko.

ok skusime o vikendu a dám vědět.díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...