Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Repase zadní nápravy na 206


kveton

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...
  • O 5 týdnů později...
  • O 2 měsíce později...

Ptal jsem se v květnu a jelikož to bylo bez odpovědi, tak jsem na to zapomněl a odpovídám až v říjnu :)

Nechal jsem vyměnit zadní nápravu ve Strakonicích u p. Lexy a spokojenost maximální. Ráno jsme přijeli do Strakonic, pán nás vyzvedl, dojeli jsme k němu do servisu (Autofrance), ukázal nám novou nápravu a řekli si co a jak.

Pak nás odvezl do Strakonic ať se tam projdem a tak. Před objedem volal, že je to hotový a zas pro nás přijel.

Projevovalo se mi to tak, že začalo tuhnout pravé zadní kolo až do takového stavu, že s ním nešlo hnout a jízda byla dost podobná motokáře :). Pak se kolo uvolnilo a auto nešlo téměř udržet na silnici. Když jsem za kolo vzal a zkoušel jsem ho vyhnout do stran, tak se tam kynklalo tak cca 2 cm.

Byl vymlácenej ten čep v nápravě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

A na kolik by to vyšlo v případě 307 (více info v podpisu) na přední nápravě? Pač mi tam při přejetí nějaké nerovnosti, občas do zatáčky něco zakřupe, měnil jsem už gufera a stab. tyčky.

Možná to dělá homokineťák, ale ten křupe furt, tohle je sice často, ale né při každém zatočení.

Proto uvažuji nad repasí, cena pls cca???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Taky potrebuji nekoho na repas zadni napravy u P206 2,0 Hdi, rok 2000 najeto 100 tis.

Projevuje se to tak, ze kolo pri zataceni se roztrepe, nekdy se da jet treba jen 70 a haze zadek, nekdy to jak kdyby preskoci a muzu jet 100(to je aktualni stav). Jeste nedavno to tak nevibrovalo, jen ta naprava delala zvuky. Kdyz bylo auto na zvedaku, byla videt vule jen na tom levem kole. Dokonce, kdyz nekdo sedi vzadu, pri pomalym popojizdeni, jde slyset silne vrzani...tak nevim, loziska zadnich kol, meneny asi pred 15tis km.

nema nekdo zkusenost??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Mno jak bych to řekl...

U mé předchozí 205ky dělalo, že se zadní kolo prohýbalo směrem dovnitř, z vrchu do vnitř...

Tudíš jsem kontaktoval svého servismena...

Oprava celé zadní nápravy stala 14 000,- Kč

Vyměněna celá zadní náprava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...