Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Tak se přiznejte bando, kdo mě dnes kolem čtvrté zdržoval kousek za Borkem, když tam odbočoval do pole? Bílá 306ka s bílou vlajkou klubu na zadním levém okénku a SPZ byla 2P9 1..8:D:D:bacha:bacha

Odesláno
Původně zaslal: KoNG

jestli to byl borek u seče tak je možný že jsi potkal účastníka orienťáku který se jel na Seči ;)

Říkal jsem si, že to bude někdo ze Seče, je to cca 20 km, ale pokud se jednalo o orienťák, zajímalo by mě, kam borci jeli, když to vede k rybníku:myslim Možná se šli koupat:aut:aut

Odesláno
Původně zaslal: Stifler

Nechci rejpat, ale na takovejhle typ dotazu už v pokecu jedno vlákno máme: my členové... ;):aut:papa

[upravil dne 3/5/08 Stifler]

No to sice jo, ale tam se těžko dozvím, kdo to byl, protože si toho nikdo ani nevšimne. A pokud se tu řeší kraviny typu \"nejde mi pc\" což s klubem má pramálo společného, tak to jedno téma přetrpíte:aut:aut:bacha

Odesláno
Původně zaslal: Supersonic

No to sice jo, ale tam se těžko dozvím, kdo to byl, protože si toho nikdo ani nevšimne. A pokud se tu řeší kraviny typu \"nejde mi pc\" což s klubem má pramálo společného, tak to jedno téma přetrpíte:aut:aut:bacha

Jasný. :D;):ticho

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...