Jump to content
Sign in to follow this  
Stefan

kazetovy adapter

Recommended Posts

zdravím :papa panove chci si koupit diskmena a rad bych maximalni vyuziti a zajima me kazetovy adapter aby me to hralo i v aute nemate s tim nekdo zkusenost? predem dik :)

kazetovy adapter je dobra nahrazka...a vyhodou je jeste adapter na 12V pro ten prenosny prehravac...nebo pouzdro s dalsima bateriema...je neprijemny kdyz jedes nejakou dlouhou streku a najednou ti to prestane hrat :) je fakt ze s autoreversem to blbne...ale myslim ze je to lepsi varianta nez koupit aiwu :(

Guest Masinka
Napsán autorem Ludweek

...ale myslim ze je to lepsi varianta nez koupit aiwu :(

proc myslis? mam aiwu ctvrtym rokem a nemuzu si stezovat.

2 masinka: covece ani nevim..mel sem domaci hi-fi od aiwi a teda jako nikdy vice...tak uz mam nejakou apatii vuci ty znacce :( asi jsou v auto hi-fi lepsi :)

heh... nemyslim si, ze je to za ty prachy tak spatny radio, co se designu a vybavy tyka... dokonce to ma i line-in na prednim panelu...

cdc-x237__1vxl2.jpg

jedine co me na nem stve je, ze tenhle levnej model nema RDS...

2 impact: tak to je vydareny model :)

sem se nejak dozvedel ze aiwa ted vlastne spada pod sony...tak se to da zkousnout...tenhle model by me zajimal AIWA CDC-MA01 ... nevite nekdo kde a za kolik???

[Editován dne 3/2/04 Ludweek]

Používal jsem adapter HAMA v radiu Panasonic s plnou digitální logikou a s přehráváním nebyl problém. Nyní mám CD changer, takže můj adapter je na prodej. Jesli máš zájem, tak se ozvi. vladtrunda@volny.cz (brno)

to impact:

tu aiwu jsem si ted koupil - varianta s RDS (o cca 500kc navic k modelu bez RDS).

Mam ji teda jen tyden, ale cd jsem nan ni poustel asi tak cca 40h (cesta do FR a zpet) a cd preskocilo asi 3krat, ale jen v mega dirach ktere jsem trefil.

Mp3 jsem mel pripojene z diskmena a rozdil mezi klasickym CD je minimalni...

na zaver trocha kritiky: funkci h-bass bych spis vymenil za nejakou moznost pridat jeste vice vysek (obecne radio hraje na muj vkus vic do basu nez do vysek).

pochvalu ale zaslouzi jednoduche ovladani - otocne tlacitko je supr, celkove jsem za ty penize spokojeny;)