Lubos77 Odesláno 16. duben 2008 Odesláno 16. duben 2008 Ahojte v poslednej dome mi zacina coraz viacej liezt na nervy rozne vrzgynie a praskanie intreierovych plastov, hlavne niekde zozadu a z palubovky Ako ste na tom vy ostatni ?? riesite to, alebo vam to nerobi problemy ?? 306 XS HDi 3 dver Black 1999 Citovat
Medion Odesláno 16. duben 2008 Odesláno 16. duben 2008 hele taky mi začínaj vrzat plasty ze zadních sloupků.to je těma našema nááádhernejma silnicema.všechno se po chvíli zorhrká,vyklepe,rozsype atd.napiš si to do hledání,mám pocit že se to tu někde řešilo Citovat
chechet Odesláno 16. duben 2008 Odesláno 16. duben 2008 vrze kde co. nekdy samo prestane. s tim se smir cece, jezdis francouzskym autem Citovat
pastorek Odesláno 16. duben 2008 Odesláno 16. duben 2008 No holt, Peugeot. Tvrdé plasty, mizerné uchytenie. ....zlatá Audinka, tak hrkotali iba kazety do rádia.... Citovat
PeterG Odesláno 17. duben 2008 Odesláno 17. duben 2008 presne tak, s tym neurobis nic. ja som to skusal, podlepovat takou penovou paskou, vytlmovat, pchat pod to molitany, umele runo. auto bolo tichsie ale furt si nieco vrylo. holt je to choroba francuzskych aut. ale furt lepsie ked tam nieco hrka a spolahlivo to jazdi, ako ked nehrka ale treba stale nieco opravovat. Citovat
Creams Odesláno 17. duben 2008 Odesláno 17. duben 2008 No ty plasty sice fakt vržou, ale takové hrozné to není stačí někdy pořádně dotáhnout nebo případně ty spoje namazat něčím mastným, ale ne olejem teď jsem u kamaráda viděl takovy sprej zkoušeli jsme to a bylo to super ještě zjistím co to přesně bylo Citovat
vlado1 Odesláno 17. duben 2008 Odesláno 17. duben 2008 Ja si pustim radio a hned prestane to vrzganie:D Citovat
pastorek Odesláno 17. duben 2008 Odesláno 17. duben 2008 Původně zaslal: vlado1 Ja si pustim radio a hned prestane to vrzganie:D Tiež používam tento systém. Pri vyžších hlasitostiať už nehučia ani gumy a ložiská. Citovat
agresssor Odesláno 17. duben 2008 Odesláno 17. duben 2008 A pomohla by rozperka aby se tak nekroutila kastle a tudiz pak nevrzal interier??? Citovat
pastorek Odesláno 17. duben 2008 Odesláno 17. duben 2008 Původně zaslal: agresssor A pomohla by rozperka aby se tak nekroutila kastle a tudiz pak nevrzal interier??? 100% účinok na odstránenie pazvukov v Peugeote je iba neštartovať a nejazdiť. Citovat
agresssor Odesláno 17. duben 2008 Odesláno 17. duben 2008 Původně zaslal: pastorek Původně zaslal: agresssor A pomohla by rozperka aby se tak nekroutila kastle a tudiz pak nevrzal interier??? 100% účinok na odstránenie pazvukov v Peugeote je iba neštartovať a nejazdiť. A nebo mít hodně dobrou zvukovou aparaturu:D Citovat
pastorek Odesláno 17. duben 2008 Odesláno 17. duben 2008 Původně zaslal: agresssor Původně zaslal: pastorek Původně zaslal: agresssor A pomohla by rozperka aby se tak nekroutila kastle a tudiz pak nevrzal interier??? 100% účinok na odstránenie pazvukov v Peugeote je iba neštartovať a nejazdiť. A nebo mít hodně dobrou zvukovou aparaturu:D ... nesmie sa to prehnať. Od 200 Watt hore zase vyliezajú skrutky z podbehov :D [upravil dne 17/4/08 pastorek] Citovat
PeterG Odesláno 17. duben 2008 Odesláno 17. duben 2008 ja som to skusal opacne. postupne som hladal co vrga, klepe, vibruje a odstranoval som. lenze vzdy ked som nieco odstranil, zacal som pocut nieco ine. dosiel som na to ze to je tiez cesta do pekla. rovnako ako druhy extrem, pustat na hlas radio Citovat
pastorek Odesláno 17. duben 2008 Odesláno 17. duben 2008 Původně zaslal: PeterG ja som to skusal opacne. postupne som hladal co vrga, klepe, vibruje a odstranoval som. lenze vzdy ked som nieco odstranil, zacal som pocut nieco ine. dosiel som na to ze to je tiez cesta do pekla. rovnako ako druhy extrem, pustat na hlas radio To rádio neber vážne. To bol iba fór. Preto to bolo vždy obložené vyškereným smajlíkom. Citovat
jakub106GTI Odesláno 17. duben 2008 Odesláno 17. duben 2008 a co rozpěrná tyč mezi předek a aj zadek......to pomáhá Citovat
agresssor Odesláno 17. duben 2008 Odesláno 17. duben 2008 Původně zaslal: jakub106GTI a co rozpěrná tyč mezi předek a aj zadek......to pomáhá Ona je rozperka i mezi zadek jo??:o:o Citovat
slavco25 Odesláno 17. duben 2008 Odesláno 17. duben 2008 Původně zaslal: Creams No ty plasty sice fakt vržou, ale takové hrozné to není stačí někdy pořádně dotáhnout nebo případně ty spoje namazat něčím mastným, ale ne olejem teď jsem u kamaráda viděl takovy sprej zkoušeli jsme to a bylo to super ještě zjistím co to přesně bylo montazna pena zaberie urcite Citovat
slavco25 Odesláno 17. duben 2008 Odesláno 17. duben 2008 Původně zaslal: agresssor A pomohla by rozperka aby se tak nekroutila kastle a tudiz pak nevrzal interier??? ked prebehnes po rozbitej ceste tak rozperka ti aj tak nepomoze. Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 18. duben 2008 Odesláno 18. duben 2008 Jako neviem aky problem, ked sa do toho obujes, da sa vytlmit vsetko. Na tomto peugeote zacal vrzgat iba plast pod tachometrom, ten som vytlmil, a je ticho. pouzivam na to tak taku samolepiacu pasku s takou penou. Hruba je asi pol CM, a da sa zmagnut na kustek. Na punte co som mal predtym, vrzagalo tiez vsetko, tiez hnusne tvrde plasty. Rozobral som skoro vsetko co sa na paubovke rozobrat dalo, a vsade kde boli plasty uchytene, a kde sa spolu stretavali, som najebal tej peny. Na niektore som pouzil aj tu vytlmovaciu panu co sa tak nafukuje, to je tez bomba. A nehrkotalo mi nic. Len to chce poriadne spravit, nie len tak naoko. Citovat
Lubos77 Odesláno 18. duben 2008 Autor Odesláno 18. duben 2008 A aku samolepku (penu) si konkretne kupil ?? respektive kde ?? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.