ajvens Odesláno 9. únor 2012 Odesláno 9. únor 2012 skutocne si nemyslim ze by bod 1 bol sposobeny palivom. Aj ja si myslim mne to startovalo na prvy tuk aj ked bolo -22 u nas len to po par kilometroch zhaslo ale aj potom startovalo na prvy sup Citovat
ajvens Odesláno 9. únor 2012 Odesláno 9. únor 2012 skutocne si nemyslim ze by bod 1 bol sposobeny palivom. takze pre pobavenie fotka preco mi tuhla nafta pod - 17 stupnov ......pre tych co nerozoberali filter to je vyhrevne teliesko ( teda bolo) z filtra . Niekto pisal ze to odpali poistku ale ta ista poistka pokial viem napaja aj cerpadlo a kopu dalsich veci takze keby odisla poistka to auto by nenastartovalo . [upravil dne 9/2/12 17:51 od ajvens] [upravil dne 9/2/12 17:53 od ajvens] [upravil dne 9/2/12 17:55 od ajvens] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.