Jump to content
Sign in to follow this  
graver

teče olej

Recommended Posts

Odněkud mi začal téct olej (nic divného samo o sobě :-), ale když zvednu dekl, je motor postříkaný a olej je snad v každé prohlubni. Teče to docela dost - stačí, aby auto chvíli stálo a je to na silnici. Při spuštěném motoru není nic vidět, ale musí to být shora - odkud to může jít? Těsnění pod víkem rozvodů? Nebo (jako u kolegy) zamrzlá drátěnka v olej. víku (ale z otvoru měrky nic nejde)?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest NiceOne

Někde máš prostě díru. Jako jsem měl já:( Je divný že není vidět odkud to teče(máš tam ještě nějakej olej?:)). To že je to rozstříkaný může být tím, že to teče zvrchu, směrem k alternátoru a ta jeho vrtulka to rozstříká všude. Zkontroluj to víčko a všechny hadice co od něj vedou.

Přečti si:

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ne ze by se mi stalo neco podobneho, ale dneska jsem dal auto poprve v te zime do garaze na chalupe, kam se normalne v zime nedostanu, ale s GY UG6 jsem to projel. Asi jsem to nemel delat, protoze jsem zjistilk, ze je tam slusny flek od oleje. Urcite to driv nekapalo, alespon ne v takovem mnozstvi. Na rysce to vypada dobre. Nemel jsem ale chut lezt pod auto a z vrchu je vsechno suchy :-( Olej vypada na motorovy. Ted jsem ho menil, takze je celkem jeste pekne mazlavej a ne uplne cernej jak bota. Voda v tom nebyla, jen cistej olej. Je mozny aby to prestalo tect, ted kdyz se oteply? Nechce se me to nechavat pretesnovat nebo neco podobneho :( Je to na 2,1 TD (406)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×