Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Vvitty

kdyz my nesmime ani naznacovat :D

ale kdysi nas ucili ze v krabicce posledni zachrany ma byt pohledova znamka, tak treba by mohla stacit ta :myslim

Hmm, koukám že možná přijde i Bernardýn s rumem co:D

no jo, nejlepsi pritel cloveka :) a nosi ho pes :D

Odesláno
Původně zaslal: MichalTalbot

Původně zaslal: aka

jo, KPZ s sebou ;)

Sakra, kde já jí mám? :)

No já to vozim v kufru v batohu, hlavní je lano, to se dá použít v různých případech- tažení auta, svázání někoho, přivázání něčeho, přetahování, upevnění nákladu, případně jako poslední možnost se pohoupat :aut:D:D:D:D

Odesláno

cece Netopka... myslim, ze Marlin je dostatecne mlady na to, aby byl omluven. Nicmene to neznamena, ze by nemohl mit vseobecny socialsticky pionyrsky rozhled....

Marline Marline, s takovou ten Orientak opet nevyhrajes :D

Odesláno
Původně zaslal: Netopýrka

:D :D :D já se vždycky zapomenu, že už jsem vlastně kategorie Pamětník/Veterán/Inventář a běhají tu na fóru i mladí kluci :D

Mladi kluci jako já:D Dyk ty nejsi zas tak stara:D

Guest minimaxa
Odesláno

to neee, ona není stará, ona jen hodně pamatuje :D:D:D au au, toto zase slíznu :bojim

Odesláno

jasně, že jsem stará...ale pravidelně servisovaná ve značkovém servisu a tudíž top stav trochu mate, no :D:D:D:D:D:D:D:D

Nicméně slízneš, miníku!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

se na tebe těšim, jsem tě neviděla ani nepamatuju a hned tě budu lískat...chjo :P:P:P

Odesláno
Původně zaslal: Netopýrka

:D Marline, to je ONA, ne ON.... je možný, že člověk tvého věku nezná Krabičku Poslední (nekdy třeba První) Záchrany???? :D

aha takze krabicka s kondome, jointem, placatici se slivkou a chlebe jo :D

Guest minimaxa
Odesláno

Netop, šak já taky, tohle bylo myslím naposledy co jsme se viděli:

DSCF1346.JPG

Odesláno
Původně zaslal: Netopýrka

jasně, že jsem stará...ale pravidelně servisovaná ve značkovém servisu a tudíž top stav trochu mate, no :D:D:D:D:D:D:D:D

Nicméně slízneš, miníku!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

se na tebe těšim, jsem tě neviděla ani nepamatuju a hned tě budu lískat...chjo :P:P:P

To by me tedy zajimalo co to je za tak skveli a dobry servis ze te udrzeli v takovemhle peknem stavu:D

Guest minimaxa
Odesláno
Původně zaslal: Netopýrka

...a proč si oříznul tu první fotku? Myslím tu spodní část :D :D :D

to není bohužel oříznuté, to nejlepší fotograf nezachytil :mad::(:D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...