SP4RCO Odesláno 28. březen 2008 Odesláno 28. březen 2008 Nevite kde sehnat sedacky z 206tky RCcka takovy napul skorepiny. Citovat
buga Odesláno 28. březen 2008 Odesláno 28. březen 2008 napr tu http://vercelli.kijiji.it/c-Auto-e-moto-Ricambi-e-accessori-Vendo-interno-completo-Peugeot-206-RC-W0QQAdIdZ31778761 Citovat
L.I.P.O.8 Odesláno 29. březen 2008 Odesláno 29. březen 2008 Já sem se třeba ptal přímo v Pežotu a tam mi nabídl jenom opěrátko za 25 000 a to pouze za 1,takže za dvě 50 000 což je cena za jakou si koupíš sportovní sedačky od renomovaných firem i 4 Citovat
SP4RCO Odesláno 30. březen 2008 Autor Odesláno 30. březen 2008 hele buga ten odkaz je super ale 30 000 za sedacky davat asi nebudu:bojim:papa Citovat
buga Odesláno 30. březen 2008 Odesláno 30. březen 2008 no jo, tak je to brutalni cena hele pujdem ho sundat at naam da slevu Citovat
Creams Odesláno 2. duben 2008 Odesláno 2. duben 2008 Tak kup třeba jiný od nějaké firmy např. SP4RCO :D RC jsou sice fakt hezký, ale nesehnatelný a když tak cenofka mazec Citovat
SP4RCO Odesláno 2. duben 2008 Autor Odesláno 2. duben 2008 ja vim jenomze je tady par nedostatku sportovni sedacku asi nesklopis abys vlezl dozadu:P:myslim a SPARCA se me moc kupovat nechtej me se moc sportovni sedacky nelibej kdyz nemam skoro vubec tunenej interier tak vubec. a oni sedacky z S16 taky nejsou spatny:roker Citovat
Béďa Odesláno 2. duben 2008 Odesláno 2. duben 2008 kdyz si vemes kolik stalo (stoji) to auto tak ta cena neni az tak hrozna.. Citovat
terarus Odesláno 4. duben 2008 Odesláno 4. duben 2008 To já taky a chce za ně 6tku a nemůže se jich zbavit ! na našem klubu zde: http://www.tuningclub206.com/forum/viewtopic.php?t=1812 Citovat
oni Odesláno 4. duben 2008 Odesláno 4. duben 2008 jj to je on,akorat me rikal sedmicku!jsou docela pekny,sam bych je bral,ale cena je vysoka!! Citovat
Béďa Odesláno 5. duben 2008 Odesláno 5. duben 2008 oni: vedel jsem o jednech pro tebe z GTi 6ky, v super stavu za 5ku ale jestli jsou jeste k mani netusim.. Citovat
L.I.P.O.8 Odesláno 5. duben 2008 Odesláno 5. duben 2008 sportovní sedačky se sklopit dají jenom si nebudou pamatovat předchozí nastavení,jelikož nemají paměť.tak kdyby sis je koupil tak bys je nechal lézt přes sedačku spolujezdce a máš vystaráno.Nebo si kup skořepiny,protože co sem zjišťoval tak existují pojezdy s panty,takže sedačka jde předklonit do předu a možná by je šlo dát i pod sportovní sedačky. Citovat
L.I.P.O.8 Odesláno 5. duben 2008 Odesláno 5. duben 2008 podívej se na nejakou tuningovou stránku,na které se prodávají sport.sedačky a muůžeš si vybrat i takovou,která ti bude barevně ladit k interiéru.A když už nechceš sportovní sedačku,tak proč scháníš sedačku z RC která je taky sportovní? Citovat
oni Odesláno 5. duben 2008 Odesláno 5. duben 2008 Původně zaslal: Béďa oni: vedel jsem o jednech pro tebe z GTi 6ky, v super stavu za 5ku ale jestli jsou jeste k mani netusim.. fakt? tak se mi prosim zeptej a kdyz tak dej vedet!! Citovat
terarus Odesláno 5. duben 2008 Odesláno 5. duben 2008 Mě se za 6tis drahé nezdají na to že to máš 2 přední sedačky , zadní sedačky a ještě k tomu ze \"sportovní \"verze přece jen jich moc není narozdíl od 1,1 já bych taky bral jiné sedačky ale jelikož S16ku mám tak bych šel jedině do RC sedaček které za rozumnou cenu neseženu a skořepiny za orig. sedačky měnit nebudu ani náhodou .. Citovat
L.I.P.O.8 Odesláno 6. duben 2008 Odesláno 6. duben 2008 a nezkoušeli ste se někdo zeptat kolik by stála úprava sedačky a přečalounění?Kdyby se sedačka z S16 rozkuchala a nějak se upravilo boční vedení tím,že by se ty boční hrany trochu zvýšily a opěrátko se dalo do kupy z opěrkou hlavy a nechalo se to očalounit a dát tam nápis S 16.To nemá jen tak někdo.Pokud by sedačka vyšla do 8 000 tak by to nebylo zas tak strašné. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.