Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

čím Lepit plasty


mmmb

Recommended Posts

Proto asi nechávaj plasty všicni vařit...ale asi doma je nejlepší vyztužit ten plast nějakym kovem.já tomu lepení osobně nevěřím taky.pokud tam není velká plocha na lepení,tak už to asi nikdy nebude držet jak odlitek,když ho vyrábí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Jinak o PE je tady a je to opravdu prevít. Z plastů je i ABS lepší :-) Samo se mi také pořád něco urváva v autě. To je normální. Někdy to vyřeším tak, že lepenou věc pořádně zdrsním, pěkně do hloubky. Pak namíchám epoxiďák a chovám se jako kdybych laminoval, takže buďto jemnou netkanou textílii (říkáme jí pavučinka) a pěkně prosytit a spostu vrstev. Dobré je to ještě vystužit.

Další možností je skutečně svařit, ale to jen u větších dílů. Hlavní je použít trubičkový plast shodného materiálu, který obsahuje navíc činidla, která prolnou lépe s vrstavami původního plastu. PE patří mezi tzv. mastné plasty a to je celý ten problém.

Další možností je nahradit celý ulomený díl náhradou. Ve tvém případě třeba AL plech resp. plocháček např. 20 x 3 a z něho vytvarovat a pak přilepit a přinýtovat na 1 pojistný nýt k původnímu dílu.

Jé nevšiml jsem si že je to staré :-)

[upravil dne 4.7.2011 08:32 Georginho_cz406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...