macik.83 Odesláno 19. březen 2008 Autor Odesláno 19. březen 2008 Původně zaslal: adraj umění je vyčkávat nene, nesouhlasim babcka vzdycky rikala: lepsi je si poradne prnout nez sedm doktoru:D nevim proc zrovna sedm, ale je to pravda:D Citovat
jarajarda Odesláno 19. březen 2008 Odesláno 19. březen 2008 Původně zaslal: macik.83 Původně zaslal: jarajarda Původně zaslal: adraj Původně zaslal: jarajarda Původně zaslal: adraj Původně zaslal: jarajarda No to snad.... to měl být jenom humor:bacha snad si o mě nemyslíš,že...... Počkej já necitoval Tebe, já myslel celé to, že se nad tím někdo tak zamyslel a sepsal to:D:D no už jsem se leknul:D.At žije lpg:D Mmmmm....nafta je nafta...:D takze blatak?:D Jeden vo koze, druhej vo voze... No hlavně že si nakonec rozumíme:D Citovat
MatrixChose Odesláno 19. březen 2008 Odesláno 19. březen 2008 Původně zaslal: Pepito Tak to mne pobavilo :D Můj favorit je \"blaťák\" Tak k tomu se tak hlasim, je komickej proste :D:D Citovat
qity3 Odesláno 19. březen 2008 Odesláno 19. březen 2008 Ale sopran, to je trieda :potlesk:potlesk:potlesk:potlesk Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.