Opl405 Odesláno 11. březen 2008 Odesláno 11. březen 2008 Zdravím. Mám dotaz ohledně diagnostiky. Zvažujeme koupi nějaké ´lepší´ diagnostiky na auta. Zatím máme jen Vag (ktery umí dobře škoda,audi,vw,seat)Sem tam to načte nějaky cizí auto, ale není to ono. Tak se chci zeptat, zda-li tu někdo nemá zkušenosti s jinými výrobci jako je třeba Atal,Bosch apod. Známý nám říkal že je lepší Atal než Bosch. Bosch se nám zdá zbytečně předraženy. A celkem nám i jde o to, aby to přečetlo peugeoty, citroneny, Land rovery,Opley apod, prostě i jiná auta než je koncern ´Fau-vé´. Takže pokud máte někdo nějakou zkušenost i s jínými vyrobci, tak sem něma, případně i odkazy a za ´rozumnou cenu´(ne 300 000 tisic, to už je celkem dost. Díky za každou radu. Opl405 Citovat
Pe.Tr Odesláno 11. březen 2008 Odesláno 11. březen 2008 Co vše by měla umět ? pokud jen číst zavady,mazat je a nejake testy jednotlivych funkci v autě tak mužu doporučit BEAR čislo si td nepamatuji ale zjistim , umi to vsechny značky na jake si vzpomeneš. už vim jak je to přesně : Reflex bear 3130 [upravil dne 11/3/08 Pe.Tr] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.