Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Čauves borci mohl by mi někdo poradit s víměnou zadních destiček u 307?Musim je teť vyměnit tak se chci zeptat,těch z vás co jste je měnili,na postup.Poraďte díky.

Odesláno

Ahoj, omlouvám se, že neodpovídám na otázku, ale proč je chceš měnit? Zadní destičky? Ty by měly vydržet věčnost, vždyť zadek skoro nebrzdí. Leda, že bys je utrh nebo jel se zataženou ručkou...

Odesláno
Původně zaslal: sekaj

Čauves borci mohl by mi někdo poradit s víměnou zadních destiček u 307?Musim je teť vyměnit tak se chci zeptat,těch z vás co jste je měnili,na postup.Poraďte díky.

uz sa to tu preberalo sto krat, hladaj...neni to ziadna veda.....zkodit dole koleso.

zhodit lanko rucnej brzdy, odmontovat dve skrutky co drzia prasiatko na tlmici, resp . naboji.....ak si trochu zrucny, nemusis ani odpajat tlakovu hadicku...vyhodis stare oblozenie ....ocisti viditka od sajrajtu a hrdzy, skontroluj valcek, ak bude velmi vytlaceny a nepjde ti nahodit na kotuc a nevojdu tam nove oblozenie treba ho zatocit spat dnu....ale to radsej pri odpojenej hadici....... ked to tam narves vsetko naghodit spat a odvzdusnit cely brzdovy system, novu brzdovu kvapalinu a tak..... je to robota na hodku....pri odvzdusniovani niekoho potrebujes kto ti bude slapat na pedal brzdy :D:D:D:papa:papa

česť praci

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...