Guest mirec.dudo Odesláno 17. únor 2008 Odesláno 17. únor 2008 ciao mám taký problém. nefunguje mi rýchlostná páka. po dlhej dobe, napríklad ráno mi absolútne nejde pohnúť rýchlostnou pákou. totálne zamrznutá. a to nie iba v mraze a nemyslím že by to bolo od mrazu. absolútne tvrdá a nepohnem sňou ani na milimeter. po dvoch minútach sňou pohnem hore a dole a po niekolkých minútach aj do prava a do ľava. pritom potom rýchlosti zaradím v pohode. a počas dna už nemám problém. iba pri dlhšom odstavení auta... neviete niekto v čom to môže byť, žeby nejaký stuhnutý blbý olej? alebo niečo s tiahlami? fakt neviem.... Dakujem Citovat
El-Chio Odesláno 17. únor 2008 Odesláno 17. únor 2008 No vymenit olej urcite nezaskody, ale tak ako to popisujes:myslim cim sa to zacne uvolnovat, hegles s tym, alebo mas nastartovane?? Citovat
Guest mirec.dudo Odesláno 17. únor 2008 Odesláno 17. únor 2008 mám aj naštartované. ale myslím, že ono sa to uvolní aj ked stým trochu mikám. potom to už ide v pohode..... tak zatial som to skúšali s naštart motorom..... Citovat
El-Chio Odesláno 17. únor 2008 Odesláno 17. únor 2008 NO aspon ja si myslim, z ked potom ta prevodovka v pohode funguje tak by to nemalo byt nic mechanicke, a olej ci tam mas a kolko a aky je si pozeral? Ale aby to bolo takto stuhnute to by si tam musel mat vazelinu. Citovat
Guest mirec.dudo Odesláno 17. únor 2008 Odesláno 17. únor 2008 ja ti fakt neviem. olej som nepozeral. ale už som kúpil a idem ho dať meniť.... potom uvidím.... Citovat
mates7204 Odesláno 17. únor 2015 Odesláno 17. únor 2015 ja ti fakt neviem. olej som nepozeral. ale už som kúpil a idem ho dať meniť.... potom uvidím.... Ahoj, uz si sa dopracoval k problemu? Je mam teraz uplne ten isty problem a neviem co s tym, skusam najskor sam, kym sa mi za skumanie odbornikmi zacnu sypat z penazenky euraciky. Ako si to vyriesil? Dakujem za odpoved. Citovat
Aluška Odesláno 17. únor 2015 Odesláno 17. únor 2015 No nevím, jestli ti odpoví, vlákno je jaksi 7let starý Citovat
Dave_k Odesláno 18. únor 2015 Odesláno 18. únor 2015 Nehledě na to, že ani nevíme o jakým vehiklu se tady bavíme. Praga V3S??? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.