Jump to content
badisak

Seřízení světel - HELP

Recommended Posts

Zdravím všechny,

nedávno jsem si koupil čirou optiku s Angel Eyes (na mou 206ku r.v.1999), včera jsem ji namontoval, ale když jsem potřeboval seřídit světla, tak jsem narazil na problém.

Jsou to tyto světla:

http://www.tuningshop.cz/predni-svetla-peugeot-206-99-02-cerne.htm

Netuším, jak mám připojit motorek na zvedání světel. Svítím totiž na tlumený pánubohu do oken a opravdu s tím v noci nemůžu jezdit. Na místě,kam by měl jít motorek je takovej otočnej držák (nad ním napsáno ON/OFF) a z něho leze šroub viz foto.

dsc00422cd8.jpg

A já mám motorky, který vypadaj úplně jinak - snandart valeo, tudíž nevím jak to tam dát. Jestli tenhle držák jde nějak vyndat, o to jsem se pokoušel, ale bezúspěšně. Nebo jestli je to nastavení manuální, když je tam ta závitová tyč. Zkoušel jsem s tím točit, ale světlo se ani nepohlo.

NEVÍ PLEASE NĚKDO CO S TÍM?JAKOUKOLIV RADU.

DÍKY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj zkoušel jsi už otáčet tím kolečkem kolem závitovky či to nastavit normálně manuálně přez ty dva bazmeky kterejma se světla nastavujo?a jestli to nejde tak ani jinak tak bych jim to hodil na hlavu píšou že to stačí vyměnit a hotovo o tom ,že tam mají bejt nějaký nestandartní motůrky tam nemaj ani zminku :bacha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravděpodobně by jsi měl ten velký bazmek oddělat (ON-OFF) , vyvléknout z úchytu ven šroub a místo toho všeho tam navléknout originál motorek. Motorek je připevněn systémem bajonetu, to znamená nastrčit a otočením uzamknout. Tomu by odpovídalo ono značení ON OFF . Když použiješ hledání, najdeš zde přesně postup, jak do paraboly navléknout motorek. Je to trošku krkolomná práce .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×