atsor Odesláno 6. únor 2008 Odesláno 6. únor 2008 Chci se zeptat co se může stát když si dám na 406kombi pneu 195/50/15, má s tímto někdo zkušenost? Nebudou gumy na tu váhu auta nedostačující.Spěchá prosím Citovat
f3Rd@ Odesláno 7. únor 2008 Odesláno 7. únor 2008 Hele, to se mi zda, nebo tu ten dotaz mas 2x? Citovat
MrVain Odesláno 7. únor 2008 Odesláno 7. únor 2008 take pneu mam na 206,nič sa nestane ak bude splneny hmotnostný index ako písal Demo, ale auto bude mať menšiu maximalnu rýchlosť,tachometer nebude ukazovať dobre asi 10% rozdiel:aut Citovat
upper9 Odesláno 7. únor 2008 Odesláno 7. únor 2008 s rozmerem 195/50 R15 se nevejdes na hmotnostni index protoze maji hmotnostni index jen 82 ( 475 kg na kolo, auto 1.584 kg ) navic myslim ze tyhle pneu a alu budou vypadat na 406 docela maly spis bych volil rafek 16 ale pokud potrebujes 15ky tak bych spis volil 159/55 ty maji index 85 (515 kg na kolo, auto 1.717 kg) coz si myslim ze je na 406 stejne malo ale delaji v tomhle rozmeru i zesilene a ty uz maji index 89 (580 kg na kolo, 1.934 kg auto ) coz by melo stacit ale nejsem si jist to budou vedet mistni 406kaři. ale zase ty zesilene jsou drazsi. jinak mrkni sem tady to mas popsane ty technicke veci: http://www.az-pneu.cz/index.php?goto=technik#zatez Citovat
Kelfik Odesláno 8. únor 2008 Odesláno 8. únor 2008 Nejlíp uděláš, když tam dáš pneu které tam patří. Mám dojem, že správně tam mají být 195/65 R15. Tak tam dej tyto pneu se správným indexem nosnosti. Citovat
Demo Odesláno 8. únor 2008 Odesláno 8. únor 2008 Proste na 406 patri standardni octaviacky gumy - 195/65 R15 91 T/H/V - cenove jsou taky nejvyhodnejsi... Citovat
Neon Odesláno 8. únor 2008 Odesláno 8. únor 2008 195/50/15 je na 406 sakra malá ... bude Ti i o hodně kecat tachometr ... vykašli se na to i kdybys je měl mít třeba za "pjéťo!" ... 195/65/15 rulezzz;) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.