Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyrezlé víko na motoru peugeot 306


hbboy

Recommended Posts

jo, nějak tak to funguje. Hlavní je, že auto už má TP na majitele a ten si to musí oběhat na DI. Já to řešil při koupi a známí z Peugeotu mě strašil že pokud neprojdu kontrolou na STK právě s tím vyrezlím typem motoru tak to stojí jjak spoustu peněz, tak spoustu času (na peugeot, tam to nafotí - 1000,- Potom se to posílá do Prahy ne ověření - asi 3000,- A celé to trví přibližně 14 dní)

Zkus ukecat Hafityho, třeba ti to víko prodá;)

[upravil dne 1/2/08 purkmistr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem taky měl prorezli víko ale fakt hodně.tak sem šel měnit kola a náhodou sem se zeptal a měli tam víko skoro jako nové tak mě to dal za kilo a ještě sem si musel koupit těsnění cca 50-100 a vypada to hned trochu líp.

jenom ještě mam trochu zrezli a je to trochu na volno je trubka jak prodi vzduch..:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

chlapy tak jsem byl dnes DI a vůbec prý nemám uvedený v databázi u svého auta číslo motoru, jen typ motoru myslím NZE nebo tak nějak. Otázka je co dělat a na kolik to vyjde pokud nemám čitelný ten TYP MOTORU. Číslo je prý OK, říkala paní, ale já nemůžu najít ani TYP. Tak to byl asi problém, vím že při koupi jsem řešil něco ohledně nějakýho čísla na motoru. Díky za odpovědi, teď během března seženu to víko a v dubnu ho dám na prodej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v dnešní době se už na číslo motoru nehraje, opravdu jde pouze o typ a ten je zapsaný v TP. Jak sem ti psal, pokud máš již přidělen velký TP na tvoje jméno, jdi na DI na techniky a nech si přidělit typ (číslo) jen papírově, udělají to za 10min a bude to stát kolem kila. Jinak ta výměná je banální záležitost, odmontuješ hadici na odvětrání klikovky, povolíš ty dvě matky po bocích a vyděláš víko a nasadíš opět opačně. Jen si dej pozor - při nasazování odmasti plochu v místě usazení těsnění aby neprotíkalo. A opět utáhneš (s citem:super) a je hotovo. :super:roker:potlesk

[upravil dne 26/2/08 purkmistr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky moc, zkusím to tedy na ty techniky, protože na motoru vůbec nic nemám a ve velkým techničáku mám typ motoru nějaký tři čísla, ale na motoru je nikde nevidím a to byl myslím problém při přihlašování auta, který mi prošel ale novému majiteli by nemusel tak to potřebuji nějak vyřešit, píšeš že mi napíšou nějaký papír a ten tedy pověším na motor nebo jak? když už to v techničáku uvedený mám. Montáž zkusím ale mám to hodně to víko zřezlé a už se ten kov i třepí tak myslím že by se to při smirkování rozpadlo, tak během 14 dnů koupím snad někde nějaký jiný a zkusím to podle tvého návodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak jsem projel hodně vrakovišť a všude byli ty víka černý, ale zdá se stejný jako to moje stříbrný, akorát rozdíl je v tom, že víčko není zcela na prostředku ale trochu stranou, ale tvrdili mi na vrakovišti, že by to mělo jít použít. Nevíte prosím tě tedy jaký je mezi nima rozdíl a zda jde použít to černý - jak ty píšeš jednobod místo toho stříbrného. Rozteč šroubů je stejná a vývod nasávání ve stejném místě. Nemáte někdo zkušenost zda to jde také použít, zda se že ano, ale nevím. Dík za odpověď. Novák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...