Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 - WRC křídlo


Xalfa

Recommended Posts

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda má někdo zkušenosti s lepením tý ohromný laminátový lopaty na 206tku :myslim a na co si mam vůbec dávat pozor při koupi, našel jsem mnoho stránek kde se prodává v relaci od 1900-6000 kč. Za každou radu děkuju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to křidlo je tak křehký ?? no ja bych to klidně přilepil terasonem :D to přilepí i prdel na židli :D no ja pravě nevim, to křidlo je jen polotvar, takže se musí celkem ještě dost povrchově upravit a aby nebylo moc těžký, přece jenom je velký a lepí se za malou čast na okno :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Xalfa

to křidlo je tak křehký ?? no ja bych to klidně přilepil terasonem :D to přilepí i prdel na židli :D no ja pravě nevim, to křidlo je jen polotvar, takže se musí celkem ještě dost povrchově upravit a aby nebylo moc těžký, přece jenom je velký a lepí se za malou čast na okno :nevim

:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám sice 306, ale řeším podobný problém. Objednal jsem si tuhle stříšku, jenže nevím jak ji připvnit. vespod jsou předvrtané dvě dírky, tak ji buď můžu přišroubovat, ale to bych musel vrtat i do dveří kufru, nebo přilepit. co bude lepší?

:myslim

stkadu2.jpg

[upravil dne 1.2.2008 Endroo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Xalfa

no ja nevim, když to přilepíš tak je možnost že to potom nasledně sundaš bez poškození laku, ale když to přišroubuješ tak tam budeš mit díru na každý straně, já bych to asi přilepil.

a myslíš že bude stačit chemopren?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Endroo: mel jsem tu samou a lepila se nejakym cernym tmelem nebo co.. drzelo to jako svína a nikde nic nemusis vrtat atd.

dobře, a když to budu lepit, tak můžu normálně na lak, nebo bude lepší když to místo trochu obrousím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...