kolovrat Odesláno 21. leden 2008 Odesláno 21. leden 2008 Ahoj třeba mě poradite :-) Mám Peugeot 205 1.4karbec 5-ti kvalt. Mám nějakou vychozenou převodovku resp. 2.rychlostni stupen. Pri razeni z 1 na 2 i z 3 na 2 jde přes zuby. Asi špatne synchrony??? Co s tím? jde to opravit nebo schánět jinou převodovku??? Případně jake jdou na tento motor (podle TP je to motor typ K2D) převodovky. Koukal jsem po netu a na 1.4 jich moc nenï ale na 1.8D hromada. dá se použít převodovka z 1.8D na tu 1.4 benzín??? Citovat
Pata Odesláno 21. leden 2008 Odesláno 21. leden 2008 v prvni rade bych zkontroloval olejovou napln v prevodovce, pak spojku, jestli dobre vypina a je dobre serizena pak az resil pripadnou vymenu prevodovky ... navic podle me tam z diesla nepujde Citovat
Marcel505 Odesláno 21. leden 2008 Odesláno 21. leden 2008 A taky mrkni na táhla, možná by stačilo je trochu poladit - a tu spojku sešlápni až na zem! Citovat
bla Odesláno 21. leden 2008 Odesláno 21. leden 2008 Sinchrony začínají odcházet postupně. Mrkni na lanko ke spojce, jestli funguje jak má. Pak na ten olej ale tipnul bych si, že tě výměna převodovky nemine. A na 1,4 nepasují převodovky z víších obsahů. Jinak se jich ještě po světě válí dost. Kdybys měl problém, tak dej echo. Citovat
Hafity Odesláno 22. leden 2008 Odesláno 22. leden 2008 Fyzicky ti tam budou pasovat všechny převodovky k motorům řady TU. Liší se stálými převody. Dávaly se do různých Peugeotů a Citroenů. Synchrony jdou samo měnit. Záleží, co vyjde lépe. Jestli vyměnit synchrony na převodovce, která je jinak v pořádku, nebo jít do jiné převodovky, kterou nejde vyzkoušet. Citovat
Jiři II. Odesláno 22. leden 2008 Odesláno 22. leden 2008 Pokud tomu rozumíš,vyměň synchrony.Místo hliníkových jsem ale dával bronzové. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.