Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

VladoHA: ja som ho videl... asi dve dni stalo v centre mesta kolo trhu(zasnezene).. som ho bol pozriet.. sa mi zda ze to bol stary model

Odesláno

neviem ci stary model ale 99rok myslim ze coupaky su rovnake len asi 2002 maju iny naraznik a stalo tam pred htelom vihorlat bol som tam pracovne a myslim dufam ze sa tam coskoro vratim

Odesláno

VladoHA <> maš o takomto podujati aspon trochu predstavu čo to obnáša ???

1 . miesto konania bezproblemove : možnost odstavenia vozidiel :o

2. pokial to bude zraz nie na 2h tak niečo na prespanie :roll

3. stravovanie ?? :mrk

4. sprijemnenie času učasnikov :D

5. tvoj vlastny čas ktory zabiješ tim, že ho stratiš za učelom sprijemnenia času druhych :super

nie je to jednoduche viem čo pišem :xvul

Odesláno

ja ti tie tvoje skusenosti neberem ale jedna sa mi o to ze urcite by som sa chcel niecoho takeho zucasnit a myslim ze som nepisal ze ja nieco zorganizujem bo casu nemam moc volneho tak neviem ako si to pochopila

Odesláno

človek od GEMERA nema možnosti niečo poriadat niekde na strednom slovensku tak to je na ludoch zo stredu slovenska . a všetci to budeme mat skoro rovnako :D:D:D:D:D:D

Odesláno

ako to je fajn ale mam rad viac menej spontanne akcie ako neak dlho pripravovane a potom fiasko jak svina to sa ozaj nehodi skor by som to videl medzi sebou sa niekde dohodnut na neakom rozumnom mieste a ak sa zide par spravnych ludi tak o zabavu a srandu je postarane preco vsetko robit offico?Neaka priehrada tam si kopnes stan previest sa spolocne po okoli vecer pivo a taaaak......myslim ze je to lepsie ako vsetko organizovat tvoj nazor je??????

Odesláno

osobne mame niečo na svedomy asi z organizaciou 12 zrazou tak nazori sa lišia

ale moja pomocna ruka je online :D:super:D:super

posledni v CZ kuk

a posledni v SK vau

:D:D:D:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

[upravil dne 20/1/08 ERIKA]

Odesláno

tak jasne ze su ludia ktori to zavrhnu hned ale naco by sa mali davat neake ceny a platit zbytocne vstupy koli takymto komecnym akciam nechodim moc na tuning zrazy preto ze pytaju nekrestanske peniaze tym nechcem zatracovat tuning zrazy

Odesláno

naposledy asi ????:myslim:myslim:myslim:myslim bolo 200 sk čo sa skladalo na chatu a jedlo :super (Gulašik)

+ čo manžel zohnal par liskou na bazen a zlavu na bazen

[upravil dne 20/1/08 ERIKA]

Odesláno
Původně zaslal: VladoHA

ako to je fajn ale mam rad viac menej spontanne akcie ako neak dlho pripravovane a potom fiasko jak svina to sa ozaj nehodi skor by som to videl medzi sebou sa niekde dohodnut na neakom rozumnom mieste a ak sa zide par spravnych ludi tak o zabavu a srandu je postarane preco vsetko robit offico?Neaka priehrada tam si kopnes stan previest sa spolocne po okoli vecer pivo a taaaak......myslim ze je to lepsie ako vsetko organizovat tvoj nazor je??????

Prosím všetkých organizátorov, ktorí usporiadali nejaký zraz na ktorom pracovali niekoľko týždňov, koľko z nich dopadlo fiaskom o ktorom tu rozprávajú tí, čo všadeboli a všetkovideli?

A kto dokáže spontánne narýchlo vybaviť chatu, program a všetko okolo toho ktorá bude všetkým vyhovovať, bude pre 20 ľudí a dajme tomu 15 áut?

Odesláno
Původně zaslal: ERIKA

naposledy asi ????:myslim:myslim:myslim:myslim bolo 200 sk čo sa skladalo na chatu a jedlo :super (Gulašik)

+ čo manžel zohnal par liskou na bazen a zlavu na bazen

[upravil dne 20/1/08 ERIKA]

Keď si dobre pamätám, vychádzalo to necelých 130 korún na osobu....ale pre určitých ľudí je to určite veľa...zo sociálky sa zrejme neda zaplatiť auto aj 130 korún na zraz však?

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...