Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kupa 205 cabrio


tomike

Recommended Posts

Původně zaslal: jarajarda

Tak pozor, pátral jsem a psal jim: Ano je v něm diesel a je to oficiální přestavba. Pakliže máte další otázky kontaktujte přímo majitele jak je uvedeno v inzerátu!

Děkujeme

To mi přišlo:)

no to vedet tak , no nemam slov, moc moc lákavý :mrk nafťáček cabrio mňam chuťovka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: jarajarda

Tak pozor, pátral jsem a psal jim: Ano je v něm diesel a je to oficiální přestavba. Pakliže máte další otázky kontaktujte přímo majitele jak je uvedeno v inzerátu!

Děkujeme

To mi přišlo:)

no to vedet tak , no nemam slov, moc moc lákavý :mrk nafťáček cabrio mňam chuťovka

No, to je pravda..bejt tak za půlku tak by to i šlo....:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: jarajarda

Tak pozor, pátral jsem a psal jim: Ano je v něm diesel a je to oficiální přestavba. Pakliže máte další otázky kontaktujte přímo majitele jak je uvedeno v inzerátu!

Děkujeme

To mi přišlo:)

no to vedet tak , no nemam slov, moc moc lákavý :mrk nafťáček cabrio mňam chuťovka

No, to je pravda..bejt tak za půlku tak by to i šlo....:D:D:D

tak cenu sem nějak nesledoval :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

tak cenu sem nějak nesledoval :roll

Myslím okolo 35-38 000,- ale já měl teď na mysli studentský finanční možnosti:D Jinak ta cena není tak špatná za takovou raritu a k tomu legální.

cena by nějak tak ušla já sem taky prakticky student ikdyž pracující na plnej uvazek.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vopičí

To je hnus, to už není origo auto, sice je s origo Peugeot motorem, ale stejně přijed mi to takový "jetý". Ale je pravdam že cabrio se spotřebou 4.5l moc lidí nemá:D:D

PS:Tak jsem měl pravdu, že je to enorigo ten motor v něm:D

:myslim spíš origo přestavba... v dnešní době by se to asi nevyplatilo, kupa peněz, schválení od výrobce, nebo by jsi musel na výzkumák atd. ...:roll Ale zajímavý to je :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj. Nevim jestli uz jsi vybral. Ja ac nerad, tak bych asi prodal sve cabrio. Je otazkou jakou mas predstavu. Je to puvodne 1.6 CTI r.v. 1987. Koupil jsem ho asi pred edmi lety jako mazlicka na postupne vyslechteni. Nicmene nemam na to vubec cas. Na aute jsem udelal nasledujici veci: Nova strache - Sonnenland Dralohnstoff - to nejlepsi co je - cerna latka, stejna jako MB, BMW, Porsche (stala 1200DM), pak drobne opravy laku, kola speedline peugeot, zastavba motoru 1.9 Mi16 - motor koupen z bouracky, najeto cca 50 000, takze super. Zkracene sani, takze se tam dobre vejde. Vymenil jsem sedacky (velmi slusne GTI, latka cernoúcervena), muzika sony (slusna, s changerem a subwooferem.) Vepredu pera OMP - 35mm. Nyni je autp v servisu a davaji se komplet GTI napravy (predni s kovanymi rameny, zadni) a vsechny naplne. Auto jeste neni uplne dokoncene, ale troufnu si tvrdit ze lepsi asi v bazaru nesezenes. Investoval jsem do nej dost nesmyslne penize a je mi jasne ze je zpet nedostanu, nicmene na to nemam cas, na bezne jezdeni mi stoji v garazi BMW 7 a v tomhle se i trochu bojim - s MIckem je to fakt legrace. Pokud mas vazny zajem ozvi se na malina@wia.cz a muzeme se zkusit nejak dohodnout.

http://tinyurl.com/ywz3lx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Vopičí

To je hnus, to už není origo auto, sice je s origo Peugeot motorem, ale stejně přijed mi to takový "jetý". Ale je pravdam že cabrio se spotřebou 4.5l moc lidí nemá:D:D

PS:Tak jsem měl pravdu, že je to enorigo ten motor v něm:D

:myslim spíš origo přestavba... v dnešní době by se to asi nevyplatilo, kupa peněz, schválení od výrobce, nebo by jsi musel na výzkumák atd. ...:roll Ale zajímavý to je :super

heh o schvalovani mi ani nemluv :D stačila mi dnešní lítanice a to to dopadlo líp :) technici magistratu se semnou moc bavit nechtěli... mladej se starym autem.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Vopičí

Původně zaslal: tomike

Chlapi ako funguje to manualne stahovanie strechy? Bolo zasnezene a kosa tak sa mi ju nechcelo davat dole. Vsimol som si len mechanizmus na odistenie strechy, potom sa len zhrnie, alebo je tam nejaky system na to? Prave prezivam to hnusne obdobie, asi to poznate: lubi - nelubi, kupit - nekupit? Inak ta 1.8 D cabrio je cool, ale ak cabrio tak jedine benzin. Ak vyhram v sportke tak sa dam ukecat na 330d od BMW. ;)

Odjistíš střechu v kabině těma páčkama a pak v kufru točením kličky u hydraulickýho mechanismu střechu stáhneš (jestli mne paměť neklame). Při nandavání je postup opačnej;).

Jsem zvědavej na tvoje rozhodnutí.........já Tě ukecávat nebudu, při první závadě bych to pak odskákal:aut:aut:D:D:papa

[upravil dne 6/1/08 Vopičí]

No na mem CTi cku neni zadna klicka v kufru, ani zadna hydraulika.

Otevirani : odjistis ty dve packy po stranach, hacky vyskoci a rucne to odklopis dozadu. Idealni ve dvou, ale zvladnes to i sam.

Zavirani : presne naopak :):P

Cas na otevreni : cvak,cvak, hrk ... 15 vterin

Cas na zavreni : hrk, cvak cvak ... 20 vterim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...