Jump to content
Sign in to follow this  
Pelda

motor dkz?

Recommended Posts

Ahoj lidi mám velký problem mám 205 1.9 gti a ted ten problem. Na motoru je štítek DKZ ale je tam vstřikování jetronic a motor dkz má vstřikování motronic. motor dkz motronic má výkon 88kw a jetronic má výkon 75 nebo 94kw.

Mám tam katalyzátor a lambda sondu, kat nemá motor 94kw potom muj motor je vyrobený v roce 87, pomože mě to někdo rozluštit? je motor dkz aj s 94kw? děkuji moc spolehám se na vás díky

Share this post


Link to post
Share on other sites

94kW mam v profilu. musis kouknout sam, pac ja to uvidim, az to tu odklepnu:D mam jetronic, lambdu myslim origo mel, kat ne.

[edit] je to ten XU9JA(D6B)

[upravil dne 25.12.07 .mycTD]

Share this post


Link to post
Share on other sites

A je to vše určitě původní?Mě to připadá,že je tam dán motor 88kw ale že tam má být jinej-právě jeden z těch 75nebo 94kw.Vstřikování Jetronic nedává nespálený benzín do katalyzátoru,takže se nemůže CO spalovat na CO2 a H2O.Tak bych snad řekl že ten kat tam je teť zbytečně.Ale nevím to jistě.Zkus se zeptat taky na "Peugeot 205 clubu".HUGO BOSS to určitě bude vědět.Poradí ti lépe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mám tam kat origo ale zdá se mě že je nefunkční, myslíte že je to 94kw a ten kat je tam zbytečně protože v papíroch mám 75kw s kat ale nevim proč tam je to DKZ to má jen motor s 88kw a motor z 88kw byl vyroben v 88roce já mám na motoru napsane 87 ? takže co ted díky za rady a doufám že mě ještě něco poradíte zatim dík moc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×