remus8812 Odesláno 20. prosinec 2007 Odesláno 20. prosinec 2007 Cus mam 309 chvilku stala garazi startovala na 2 otoceni normalne jsem sni jel dojel jsem na misto vypnul motor pak jsem chtel odjet a nesloto.nenastartoval jsemtak jsem to koumal sehnal jsem indukcni civku vymenil a nastartoval cca 15sekund bezel pak to zhaslo a uz zas nestartuje nehazi to jiskru do inducky proud jde ale zni ne.ze bys zas inducka kdyz byla skoro nova? Citovat
remus8812 Odesláno 20. prosinec 2007 Autor Odesláno 20. prosinec 2007 inducka je zas asi spatna ze by ji nicil zapalovaci modul? Citovat
Hafity Odesláno 10. leden 2008 Odesláno 10. leden 2008 Původně zaslal: remus8812 tak to byl rozvodak Takže setnout makovici.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.