Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

HI!

Mám Peugeot 306 Break (06/2001) s rádiem RD1 s CD přehrávačem. Umí tento CD player hrát páleny CDR? A co přepisovatelny CDRW? A MP3 asi nee, že?

Díky.

iX

Odesláno

zkus a uvidíš:super přepálený CD-R by neměl být problém, RW je trochu horší ale novější radia to už umí a MP3 musíš mít napsaný někde na panelu...

Odesláno
Původně zaslal: renm

zkus a uvidíš:super přepálený CD-R by neměl být problém, RW je trochu horší ale novější radia to už umí a MP3 musíš mít napsaný někde na panelu...

tak RD1 bude asi tazko prehravat MP3 :super:super:super:potlesk:potlesk

Odesláno
Původně zaslal: iXix

No zatim sem tam strcil leda CDR a ono ho po paar zachrchlaanich vyplivlo... Nepaleny zatim nebylo k dispozici...:papa

tak potom ti akze nebere ani origo cd.....tak mas smolu...asi tam bude nieco na prd...

Odesláno

waow ako vidim stale sa najde človek čo chce vopchat do autoradia čistiace cd čo je prva vec ktoru by som nedoporučoval osobne ale je to vec každeho možeš uplne odpalit optiku skor by som doporučil odstranit vrchny kryt radia a pokusit sa dostat k optike a jemnou vatovou tyčinkou benzoliehom vyčistil oko fakt treba jemne lebo je to kaput a tiež benzolieh je najčistejši a ked nepomože da sa ešte optike nadstavit citlivost ale ked nemaš skusenosti tiež nedoporučujem

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...