iXix Odesláno 13. prosinec 2007 Odesláno 13. prosinec 2007 HI! Mám Peugeot 306 Break (06/2001) s rádiem RD1 s CD přehrávačem. Umí tento CD player hrát páleny CDR? A co přepisovatelny CDRW? A MP3 asi nee, že? Díky. iX Citovat
renm Odesláno 13. prosinec 2007 Odesláno 13. prosinec 2007 zkus a uvidíš přepálený CD-R by neměl být problém, RW je trochu horší ale novější radia to už umí a MP3 musíš mít napsaný někde na panelu... Citovat
marisw Odesláno 13. prosinec 2007 Odesláno 13. prosinec 2007 Původně zaslal: renm zkus a uvidíš přepálený CD-R by neměl být problém, RW je trochu horší ale novější radia to už umí a MP3 musíš mít napsaný někde na panelu... tak RD1 bude asi tazko prehravat MP3 :super:super:potlesk:potlesk Citovat
iXix Odesláno 13. prosinec 2007 Autor Odesláno 13. prosinec 2007 No zatim sem tam strcil leda CDR a ono ho po paar zachrchlaanich vyplivlo... Nepaleny zatim nebylo k dispozici... Citovat
marisw Odesláno 13. prosinec 2007 Odesláno 13. prosinec 2007 Původně zaslal: iXix No zatim sem tam strcil leda CDR a ono ho po paar zachrchlaanich vyplivlo... Nepaleny zatim nebylo k dispozici... tak potom ti akze nebere ani origo cd.....tak mas smolu...asi tam bude nieco na prd... Citovat
iXix Odesláno 13. prosinec 2007 Autor Odesláno 13. prosinec 2007 Yak se to radio vydelava, rozdelava a cim to vycistit?? Tik. Citovat
marisw Odesláno 14. prosinec 2007 Odesláno 14. prosinec 2007 Původně zaslal: iXix Yak se to radio vydelava, rozdelava a cim to vycistit?? Tik. skus najprv neje cistiace CD, hned to nerozoberaj.... Citovat
numeros77 Odesláno 14. prosinec 2007 Odesláno 14. prosinec 2007 jasne...mozno len hlava bude zaprasena...ale ked to nebude hlavou mas pruser... Citovat
iXix Odesláno 18. prosinec 2007 Autor Odesláno 18. prosinec 2007 OK, Jak se to rádio vydělává z auta??? Citovat
faget1 Odesláno 26. prosinec 2007 Odesláno 26. prosinec 2007 waow ako vidim stale sa najde človek čo chce vopchat do autoradia čistiace cd čo je prva vec ktoru by som nedoporučoval osobne ale je to vec každeho možeš uplne odpalit optiku skor by som doporučil odstranit vrchny kryt radia a pokusit sa dostat k optike a jemnou vatovou tyčinkou benzoliehom vyčistil oko fakt treba jemne lebo je to kaput a tiež benzolieh je najčistejši a ked nepomože da sa ešte optike nadstavit citlivost ale ked nemaš skusenosti tiež nedoporučujem Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.