Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

praskající h 7


invalida

Recommended Posts

? Germaniove diody sa nevyrabaju uz minimalne 30rokov a ak boli nejake tak zniesli velmi male prudy. Kremikove diody na 5 a viac amperov bezne zozenies napriklad GM a niesu ani moc drahe tak 10-20korun za kus.

Původně zaslal: Peto670

kremikova dida mam okolo 0,7V

germaniova 0,4V ale ta sa pouziva v radio-technike

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som si kupil 100W ziarovky H7 xenon blue a stala jedna 120Sk a mam ich uz 1,5roka a drzia a navyse svietia dvojnasobne. Je to znacka Autolamp od rakosnikov ved za taku cenu znackovu nezozenies

Původně zaslal: myryn

Nedávno tu na fóru byla diskuze /v jiném vláknu/ na téma H7 - cena, tehdy jsem jsi koupil v Penny 2 ks za 99,- Kč.

Dneska mi ta /tzv.dobře/ koupená žárovka "k*rva" odešla - životnost cca 3 měsíce.

Podotýkám - nemám v autí na konci vyšší napětí a na baňku nechytám.

Proto radím - tyhle /jak říkaj rákosníci - velkí šleva/ - NEBRAT !!!! :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D U nas na firme jedna opravuje Nokie rozumej Mobilne telefony a je lepsia ako polovica technikov

Původně zaslal: urdemala

Původně zaslal: invalida

Já ji vyměním ale žena ne a protože s tím jezdí denně do práce tak v tom sedí víc než já.No a ti policajti to je různý jak na koho narazíš,jakou má náladu,jak se napapal,zda mu manželka dala atd.Jednou jsem platil 200 za ůdajní nezastavení na stopce přestože jsme byli v autě 3 a všichni jsme tvrdili že jsem zastavil ale polda byl neůstupný

doporučuju udělat si půl hodinky čas a ženu výměnu žárovky naučit. vždyť ženy dnes umí spoustu věcí... třeba obsluhovat vysavač, řídit automobil, dát vodu do žehličky, někdy i vyměnit nástavec na kulmě nebo poslat e-mail :D

:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: 21Grams

Ked uz tak nie odpor, ale reguláror na 12, s vyhladzovacím kondenzátorom, a mas tam 12V jak pribitych;) len to musi byt dost dobre dimenzovane, tecu tam celkom slusne prudy

presne tak, kup si stabilizator 7812 s dostatecnym proudovym odberem, a neni problem, chladič, a máš 12V čistejch ani nepotrebujes kondenzator, pro zarovku by to stačilo takhle... jenp ozor na ten proud je celkem dosti velkej...

Stabilizátor 7812 je max. na 3A a to ještě s chladičem. Nedávat , shoří. Když ne hned, tak za chviličku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kamen22

Ja som si kupil 100W ziarovky H7 xenon blue a stala jedna 120Sk a mam ich uz 1,5roka a drzia a navyse svietia dvojnasobne. Je to znacka Autolamp od rakosnikov ved za taku cenu znackovu nezozenies

Původně zaslal: myryn

Nedávno tu na fóru byla diskuze /v jiném vláknu/ na téma H7 - cena, tehdy jsem jsi koupil v Penny 2 ks za 99,- Kč.

Dneska mi ta /tzv.dobře/ koupená žárovka "k*rva" odešla - životnost cca 3 měsíce.

Podotýkám - nemám v autí na konci vyšší napětí a na baňku nechytám.

Proto radím - tyhle /jak říkaj rákosníci - velkí šleva/ - NEBRAT !!!! :(

Já jsem ty žárovky nekupoval od rákosníků ale v Penny, rákosníky /jejich výraz - velkí šleva/ jsem použil pouze proto, že se mi to za těch 99,- Kč zdálo být dobrý - nebylo!! :( :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...