Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Peugeot 307


TommyMe

Recommended Posts

Dobrý den(večer),chtěl bych na jaře kupovat ojeté auto do 200tis.Rozhodl jsem se,že by to měl být Peugeot 307.Krásné auto.Líbí se mi i interiér.Prý i místo v zadu je dostačující.To prý nemá i Oktavka 1 nebo Golf.Akorát mi v hlavě pořád leží o který motor se mám zajímat. Jestli koupit HDI nebo benzín.Zaujal mně benzín 1,6 80kW. Denně jezdím do práce 5km a 5krát ročně jedu do vzdálenosti 400km. Což za rok moc není.Ročně max 10tis km.Kamarádi mi říkají, že Diesel je zbytečný.Že ho ani nezahřejí a budu ho jen ničit. Prosím o Vaše rady a moc Vám děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, v tvem pripade bych doopravdy volil naky benzin. A pukud bys chtel nermomoci diesel tak jedine 66kW, protoze ten nema filtr pevnych castic, kterej by pri tvem jezdeni (kratke vzdalenosti) velmi trpel a delal by ti jen starosti. Co se mista tyce, tak doopravdy je vzadu vice vice mista nez v Oktavce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak urcite jdi do benzinu. Ta 1.6 mi prijde jako minimum, na tech 5km do prace to stacit bude, ja osobne bych ale sel do neceho silnejsiho. Na muj vkus je oproti 406 min pohodlny, ale ja uz jsem asi moc zpohodlnel a nebo to meli v autosalonu malo osedeny. :D

Jinak 307 moc pekna, mista bych se nebal a urcite se poohledni po nejvyssi vybave, mozna ze ti to hned neprijde, ale za cas to ocenis a pripadne se to bude lip prodavat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za Vaše rady.Tak určitě půjdu do benzínu.Co se týče výkonu 80kW u 1,6 si myslím, že je dost.Že při naložení plného auta bude dostatečný a že nepoznám tolik rozdíl. Nyní jezdím s Oplem Corsou 33kW a ta má problémy na dálnici při menším kopci. Řve to a nejede to. Jinak co se týče výbavy u té 307 tak bude mi stačit manual klima,Abs,servo,el.okna,centrál dálkový. To u auta do 200tis určitě seženu.Mějte se a díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...