Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nezapojene konektory na P206 1.1E Look r.2003


Maax

Recommended Posts

jak píše denoo je to v podstatě jedno ikdyž je pravda že to člověkovi vrtá hlavou kdysi davno jsem taky řešil jeden konektor a uspěšne jsem to vyřešil :) Docela jsem z toho měl radost jelikož se jednalo o klimatizaci, která sice předtím fungovala ale její funkce nebyl taková jaká měla být.

Leda mít scháma z podívat se na značení vodičů a podel toho najít to je jediný co mě napadá

[upravil dne 28.11.2007 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no presne to som mal na mysli..., vrtalo mi to hlavou naco to tam moze byt. Mozno ze daka funkcia, ktoru mi do mojej zredukovanej verzie nezapojili :mrk

Preto som si zohnal knihu JAK NA TO... a zistil som, ze ten zlty konektor by by mal byt nieco pre DIESEL motor..., ten samostatny kablik som bohuzial neidentifikoval...

Zistil som vsak, ze schemy v tej knihe nekoresponduju so skutocnym zapojenim BSI a nasiel som zopar vodicov, ktore boli zapojene na uplne ine piny ako podla schemy..., takze mi je ta kniha na dve veci... :grr

Původně zaslal: KoNG

jak píše denoo je to v podstatě jedno ikdyž je pravda že to člověkovi vrtá hlavou kdysi davno jsem taky řešil jeden konektor a uspěšne jsem to vyřešil :) Docela jsem z toho měl radost jelikož se jednalo o klimatizaci, která sice předtím fungovala ale její funkce nebyl taková jaká měla být.

Leda mít scháma z podívat se na značení vodičů a podel toho najít to je jediný co mě napadá

[upravil dne 28.11.2007 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...