Jump to content
Sign in to follow this  
DAN2

divný volnoběh+dotaz na servo u 406 1.6

Recommended Posts

Tak bych měl zase jeden problém. Mám nějaký divný volnoběh, mám hrozně nízké otáčky (nemam otáčkoměr), když je to teplý a nejede to na sytič. Nejhorší je to, když jedu a brzdim motorem, pak vyřadim a dojíždim na volnoběh, tak jsou tak nízký, že už to skoro vypadá že to chcípne, jakmile zastavim, tak se trochu zvýší, ale stejně nejsou asi těch 800 nebo kolik maj bejt.

Ohledně serva, trochu mi sákne hadice a ztrácí se mi kapalina, chci se zeptat, co kdybych to zapomněl dolejt a bylo to pod rysku min. co by se stalo, přestalo by to jen posilovat nebo bych zadřel čerpadlo?

díkes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tie otacky , pozri vsetky vzduchove hadice ci nie je prasknuta, ulomena. To je jedna z moznosti. To servo , ak nebudes mat kvapalinu vobec tak jasne ze ho zadres, ale ked bude pod minimom tak jecha stale, ale ked pojdes prudsie do zatacky tak bude tak divne vrcat, mne to trvalo dlho nez som zistil co je to za zvuk a bolo to servo, lebo malo malo kvapaliny. Stale je narozumnejsie opravit hadicu a doliat to, a budes mat po starostiach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×