Přejít na obsah
DAN2

divný volnoběh+dotaz na servo u 406 1.6

Recommended Posts

Tak bych měl zase jeden problém. Mám nějaký divný volnoběh, mám hrozně nízké otáčky (nemam otáčkoměr), když je to teplý a nejede to na sytič. Nejhorší je to, když jedu a brzdim motorem, pak vyřadim a dojíždim na volnoběh, tak jsou tak nízký, že už to skoro vypadá že to chcípne, jakmile zastavim, tak se trochu zvýší, ale stejně nejsou asi těch 800 nebo kolik maj bejt.

Ohledně serva, trochu mi sákne hadice a ztrácí se mi kapalina, chci se zeptat, co kdybych to zapomněl dolejt a bylo to pod rysku min. co by se stalo, přestalo by to jen posilovat nebo bych zadřel čerpadlo?

díkes

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Tie otacky , pozri vsetky vzduchove hadice ci nie je prasknuta, ulomena. To je jedna z moznosti. To servo , ak nebudes mat kvapalinu vobec tak jasne ze ho zadres, ale ked bude pod minimom tak jecha stale, ale ked pojdes prudsie do zatacky tak bude tak divne vrcat, mne to trvalo dlho nez som zistil co je to za zvuk a bolo to servo, lebo malo malo kvapaliny. Stale je narozumnejsie opravit hadicu a doliat to, a budes mat po starostiach.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×