Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

106 S16


mino

Recommended Posts

měl sem 205 1,1 byl sem nadšenej jak to jede,oproti předchozím škodovkám!Pak sem přesedlal na VTS 8V přišel mě to mazec,měl sem tam pak ještě kratší převodovku takže další posun kupředu,jelo to hodně pěkně malá spotřeba,ted mám půl roku VTS 1,6 16V a to už je fakt peklo :aut ten tah,ten zvuk vysoko točícího motoru:o mám to ještě poladěný,stavitelný tlumiče,brzdy z xsary,laděný svody,komplet výfuk,sání:super vřele doporučuju!Když si s tím pak projedeš nákej okruh to je paráda.Jinak ty motory sou udajně dost velký držáky,ten motor je na to honění stavěnej,začně žrát olej,vyměníš gufera a jedeš dál ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: xmen

A jakou mas spotrebu v jizdnich rezimech?:roker

7-9;) když sem zkoušel jezdit na spotřebu tak to bylo furt stejný,ten motor na to není stavěnej;) těch 9 to je už extrem kdy se jezdi třeba po okruhu nebo nákej sprint.Z Brna domů sem jel za 6,3 :o a vůbec sem ho nešetřil,je fakt že s odlehčením!Stálej průměr mám 7,8 na spotřebu si nestěžuju:potlesk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mino

Béďo tak nakonec u nas v CR http://auta.yauto.cz/peugeot/peugeot-106/peugeot-106-1-6-s16-154576.html

Sice ta barva neni dokonala,ale ta co jsem tu daval drive v te cerne uz ta neni,volal sem tam.Doufam ze mi tu zlatou nikdo nevyfoukne:bojim

jj tak tu jsem uz videl, za ty prachy zda se byt slusna.. tak preju dobrej kup;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...