macho Odesláno 11. listopad 2003 Odesláno 11. listopad 2003 Mam plechace a nemam k tomu zadny puklice(a ani je nechci, nebot je ztracim) a stred kola nema tu original plechovou zaslepku (aby se do loziska nedostal nejakej bordel) Nevite kde by se nejaka ekvivalentni zaslepka (klidne plastova) dala sehnat. Treba favority maji takovy klasicky plastovy krytky, ktery jsou prichyceny sroubama ke kolu. Doufam ze je to trochu srozumitelny co shanim :-) Na obrazku ukazuje sipka, co chci tou zaslepkou zakryt proti necistitam :-) Citovat
Petr605 Odesláno 11. listopad 2003 Odesláno 11. listopad 2003 To, co shanis, sice nemam, ale mam dotaz: Kde jsi sehnal takovej krasnej rozmazlej obrazek? :D:D:D:D:D:D:D Jinak ja mam na kolech zaslepky za 370,-Kc/kus :( [Editován dne 11/11/03 Petr605] Citovat
macho Odesláno 11. listopad 2003 Autor Odesláno 11. listopad 2003 tak krasnej rozmazlej obrazek vznikne, kdyz je clovek linej hledat na netu poradnej obrazek. A tak jsem vzal prvni co jsem nasel a ten jsem zvetsil :-) a vysledek vidis... Citovat
Petr605 Odesláno 11. listopad 2003 Odesláno 11. listopad 2003 To nesmis porad sedet U kaskadera nebo na Desitce a neco tomu autu venovat. :D:D:D Citovat
macho Odesláno 11. listopad 2003 Autor Odesláno 11. listopad 2003 Ses nejakej chytrej...nejsi nahodou z SH? Ale kaskader tady uz rok nefunguje :-) Citovat
Guest Masinka Odesláno 11. listopad 2003 Odesláno 11. listopad 2003 rekl bych ze te medved odhalil podle stranek :-)) Citovat
Petr605 Odesláno 11. listopad 2003 Odesláno 11. listopad 2003 To Masinka: Ja nejsem medved!!!:mad: Ale mas pravdu, odhalil jsem ho podle zdroje obrazku. To macho: Uz nejsem. Asi dva a pul roku. Jo, to byly casy. Warez, filmy, mp3 a mezi tim hospody.:D Taky jsem tam mel pripojenej pocitac do site. Jmenoval se KRUMPL. Citovat
Guest Masinka Odesláno 11. listopad 2003 Odesláno 11. listopad 2003 Petr605: sorry sedim v praci a predelavam vyztuz, tak se mi hlavou honi uplne jiny myslenky Citovat
macho Odesláno 11. listopad 2003 Autor Odesláno 11. listopad 2003 Tak jsme si to vsechno objasnili... a ted k tem zalsepkam, koukejte poradit! :) Citovat
georg Odesláno 11. listopad 2003 Odesláno 11. listopad 2003 tak k tem zaslepkam: mam 4, orig - s lvickem, ale jsou pouze k plechacum, ktery se asi zitra prodaj. Jen pro tve info, kryt u 405 z 88 je plastovej a drzi ho srouby kol. Citovat
nynanek Odesláno 13. listopad 2003 Odesláno 13. listopad 2003 Nemáte někdo ty krytky vyfocený ? Nedovedu si představit, že je držej šrouby kol. Jako, že jsou na ně jen nasunutý ? To musí být dost padací, ne ? Citovat
macho Odesláno 20. listopad 2003 Autor Odesláno 20. listopad 2003 Tak treba na Skodu Favorit to vypada asi takto: Je tam prichycen pomoci dvou ze 4 sroubu. Kdyz se na tu fotku kouknes poradne, tak uvidis, ze dve diry maji klasicky valcovy prurez a dve jsou na konci zuzene, prave za to drzi ta poklice za sroub. Snad jsem to napsal alespon trochu srozumitelne. Citovat
nynanek Odesláno 20. listopad 2003 Odesláno 20. listopad 2003 macho: Dík, přesně takovou fotku jsem měl na mysli. S těma různejma dírama to už taky chápu. Je to tam dobře vidět. Už pár dnů pozoruju auta (nejen Peu) na silnicích a ještě jsem krytky, teda kromě Shade, na zimáčích neviděl. By mě zajímalo, jak moc bez nich asi dostávaj zabrat ložiska ? Citovat
macho Odesláno 20. listopad 2003 Autor Odesláno 20. listopad 2003 To bych taky rad vedel, nastesti je zatim docela sucho. Taky jsem se zameril na par aut, a uz jsem tyhle krytky parkrat videl, dokonce i na peugeotovi. Citovat
georg Odesláno 21. listopad 2003 Odesláno 21. listopad 2003 nynanek: vyfoceny to nemam, ale protoze je cestina bohatej jazyk, pokusim se ti to vysvetlit. Original krytka na pegi je valcoveho tvaru (na obrazku od skodofky si predstav tu cast, kde je znak hlubokou cca 4cm. A ted ta narocnejsi cast. Podivej se na tu skodovackou krytku zhora a udelej pomyslnou kruznici o polomeru od stredu krytky k zhruba 1/2 otvoru pro srouby. Vse, co lezi mimo kruznici ven vymaz a zbude ti pezotacka krytka. Tak a ted dostanu cenu A. Jiraska, nebo pastelky, abych ti to radsi nakreslil.. . :D Citovat
nynanek Odesláno 21. listopad 2003 Odesláno 21. listopad 2003 georg: Tápu, tápu. Jdu se poohlídnout po ceně A.Jiráska, abys mohl kreslit. Na kolik tak ty orig. asi můžou přijít ? Nový; z vrakáče ... Citovat
georg Odesláno 22. listopad 2003 Odesláno 22. listopad 2003 Napsán autorem nynanek georg: Tápu, tápu. Jdu se poohlídnout po ceně A.Jiráska, abys mohl kreslit. Na kolik tak ty orig. asi můžou přijít ? Nový; z vrakáče ... vzhledem k tomu, ze na tomto pc je jen malovani od Gatese, tak omluvte zhorsenou kvalitu obrazku. Zaslepka na peginy vypada asi takto: samozrejme, s trochou predstavivosti.. :D:D cena na vrakaci par stovekm kdyz je sezenes. Citovat
macho Odesláno 22. listopad 2003 Autor Odesláno 22. listopad 2003 Uz jsem se na par vrakacich ptal, a je to problem sehnat... Citovat
georg Odesláno 22. listopad 2003 Odesláno 22. listopad 2003 taky si myslim, ze to bude nedostatkove zbozi.. . asi ti nezbyde nic jineho nez si upravit zaslepky ze skodofky, nebo koupit poklice.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.