Dave405 Odesláno 15. listopad 2007 Odesláno 15. listopad 2007 V Ostravě 19.11.2007 ve 14h se koná seminář o pasivních domech viz odkazy. Organizuje to Občanské sdružení Vita. Zúčastní se někdo? http://www.vsb.cz/okruhy/nastroje-sluzby/infoservis/detaily/?detail=1721 http://portal.pasivnidomy.cz/aktualne/seminar-o-pasivnich-domech-v-ostrave.html Citovat
jozefsv Odesláno 15. listopad 2007 Odesláno 15. listopad 2007 isiel by som hned ale mam to akosi daleko.skoda, uz dlhsiu dobu sa o tento typ stavby zaujimam. Citovat
Dave405 Odesláno 15. listopad 2007 Autor Odesláno 15. listopad 2007 Jasně no, ono to bude aktuální pro lidi z nejbližšího okolí. Citovat
Dave405 Odesláno 15. listopad 2007 Autor Odesláno 15. listopad 2007 Původně zaslal: Pata koukam, ze to bude u nas na skole Co já vím, tak to nemá být na bánské Citovat
KoNG Odesláno 15. listopad 2007 Odesláno 15. listopad 2007 sakra škoda že jsme zrovna v praglu hnedka bych přifrčel jelikož mě tohle téma hoodně zajíma Citovat
Pata Odesláno 15. listopad 2007 Odesláno 15. listopad 2007 Dave405: uz koukam, ze je to na Nadrazni Citovat
Dave405 Odesláno 15. listopad 2007 Autor Odesláno 15. listopad 2007 Právě jsem se dověděl, že jsou již všechny místa obsazená Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.