Dress Odesláno 9. listopad 2003 Odesláno 9. listopad 2003 Zdravím, omlouvám se předem, že píši sem, ale zdá se mi že rubriku bazar poptávka po dílech moc lidí nečte. Sháním pravé zadní světlo na 605 rv.91 a případně levou mlhovku. Na vrakovištích je to celkem nedostatkové zboží, a pokud mají, je to pomalu stejně drahé jak nové v autokelly. Citovat
gvg Odesláno 9. listopad 2003 Odesláno 9. listopad 2003 Nevím, jestli je to levnější, či ne. Pravé zadní světlo bez objímek a levá mlhovka. Citovat
Dress Odesláno 11. listopad 2003 Autor Odesláno 11. listopad 2003 Díky za snahu, ale stojí to stejně jako např. v autokelly, já měl na mysli použité a v co nejnižší cenové relaci. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.