Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Velkoobchod PC


Recommended Posts

Odesláno

Občas kupuji nějaké věci do PC různě od firem a napadlo mě jestli je možné mít nějaký svůj odběr od nějaké firmy která prodává počítačové komponenty. Něco podobného jako je http://shop.fiy.cz/

Kde prostě kolik koupím tak si z toho něco vydělám ještě.Máte s tím někdo zkušenost?

Odesláno

Nějak jsem to nepobral. To chceš ty komponenty prodávat dál? Nebo si je kupuješ jen pro svou potřebu a jde ti o to, abys měl lepší ceny?

Odesláno

Prodávám je dál. Ale prý existuje nějaký velkoobchod kde se zaregistruješ a ostatní objednávají přes tebe a ty máš pak nějaké další výhody.

Odesláno
Původně zaslal: MMMMM

Prodávám je dál. Ale prý existuje nějaký velkoobchod kde se zaregistruješ a ostatní objednávají přes tebe a ty máš pak nějaké další výhody.

Ano, existují velkoobchody, které svým odběratelům poskytují aplikace pro provoz e-shopu.

Platí se za takové poskytnutí buď jednorázově, nebo paušál každý měsíc.

Výhodou je snadná cesta ke "svému" e-shopu, nevýhodou je třeba to, že všechny vypadají stejně.

Příklad:

http://obchod.simpo.cz/frontoff/

http://obchod.dupot.cz/frontoff/

Odesláno
Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: MMMMM

Prodávám je dál. Ale prý existuje nějaký velkoobchod kde se zaregistruješ a ostatní objednávají přes tebe a ty máš pak nějaké další výhody.

Ano, existují velkoobchody, které svým odběratelům poskytují aplikace pro provoz e-shopu.

Platí se za takové poskytnutí buď jednorázově, nebo paušál každý měsíc.

Výhodou je snadná cesta ke "svému" e-shopu, nevýhodou je třeba to, že všechny vypadají stejně.

Příklad:

http://obchod.simpo.cz/frontoff/

http://obchod.dupot.cz/frontoff/

Ano to je ono, jak postupovat a nevíte co je to za velkoobchod na http://shop.fiy.cz/

Odesláno
Původně zaslal: buml

jestli chces doopravdy velkoobchod tak myslim ze sou dve volby

techdata

bgslevi

Těch možností je samozřejmě mnohem víc. ;)

Hodně taky záleží na tom, co chce prodávat - různé velkoobchody mají různé cenové hladiny u různých značek.

Odesláno
Původně zaslal: Kurt

Těch možností je samozřejmě mnohem víc. ;)

Hodně taky záleží na tom, co chce prodávat - různé velkoobchody mají různé cenové hladiny u různých značek.

Jasne je jich vix, ale tyhle jsou takovy stezejni co maj vyhradni zastoupeni na vetsinu beznejch znacek a berou od nich napr. i czc ci mironet

Odesláno

Ano to je ono,díky.

Zajímala by mě zkušenost který z těch obchodů je nejlepší. To asi budu muset porovnat sám

[upravil dne 25.10.07 MMMMM]

[upravil dne 25.10.07 MMMMM]

Odesláno
Původně zaslal: MMMMM

Ano to je ono,díky.

Zajímala by mě zkušenost který z těch obchodů je nejlepší. To asi budu muset porovnat sám

[upravil dne 25.10.07 MMMMM]

[upravil dne 25.10.07 MMMMM]

Asi. Zaregistruj se jako obchodní partner třeba na všech a uvidíš podle podmínek (a hlavně cen), ne?

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...