Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407coupé...


Cacorka.S

Recommended Posts

Původně zaslal: kohlla

Já sem seděl u sebe v autě vzádu a pak sem seděl i v tý 307cc a v 307cc je mnohem víc místa a myslim že to nebude o moc horší než 407 coupe, ale klidně se nechám vyvést z omylu

V tom coupé je vzadu dost místa...taky je vlastně nejdelší ze všech modelů 407 a je jen o pět cm kratší, jak 607čka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kohlla

No tak to sem netušil, tak to je docela dlouhán ta 407

Je ono se to nezdá a kor v tmavé barvě,ale zkus zaparkovat na Žižkově..hned bych jí půlila ))))))

Poprvé jsem si toho všimla, že je delší,když sem si jí vezla dom a na pumpě si manžel vedle mě postavil 406 combi.

Pak sem se teprve podívala na rozměry :myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ještě že mam garáž a malý auto nerad řešim problémy s parkování. I když jednou se mi stalo že bylo místo akorát na auto tak sem tam parknul, ale problém byl v tom že na jedný straně byla zeď 5 cm a na druhý auto 10cm, ale protože nemam povětšinou když je hezky na autě střechu tak sem prostě vyhupsnul ven a bylo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kohlla

No ještě že mam garáž a malý auto nerad řešim problémy s parkování. I když jednou se mi stalo že bylo místo akorát na auto tak sem tam parknul, ale problém byl v tom že na jedný straně byla zeď 5 cm a na druhý auto 10cm, ale protože nemam povětšinou když je hezky na autě střechu tak sem prostě vyhupsnul ven a bylo...[/quoteTak to ych občas potřebovala v garážích paláce Flora...na šířku se kolikrát vedu jen tak tak...kdysi jsem měla 106...s tou sem se otočila i na chodníku :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kohlla

106 je taková malá žabka. Já jí chci koupit přítelkyni na jaře k řidičáku teda když ho udělá.

Celkem slušně se to tu zvrhlo a vůbec to nevypadá jako téma k 407 coupe, spíš pokec...

joooo žabka hihi měla sem zelenou metalízu hihihi...byla upravená i motorově..bomba autí, ukápla mi slza, když šla z domu chjoo

No tolik se to ani nezvrhlo, o 407čce sme se bavili a co máme dělat, když se nikdo další nehlásí :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co dělat to je dobrá otázka. Ráno vstanu je mi blbě v krku bolí tak du k doktorovi a ejhle chřipajzna. Sem doma od rána a v podstatě se nudim a to mam bejt doma ještě tejden achjoo. jediný co mě těší že je venku ošklivo a že do clubu přibyla Cacorka.S. A teď otázka co delat???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...