Jump to content
Sign in to follow this  
Guest LamB

Problémy s otačkamy P 306

Recommended Posts

Guest LamB

Zdravím, mám P 306, měl jsem problém s otáčkami, když auto bylo studený při přeřazování (sešlápnutí spojky) mě otačky nespadly na volnobjech, auto sem vytočil na 2-ku na 3000 otáček sešlápl spojku a pořád se to drželo na 3000 když bylo venku pod nulou tak se někdy i otáčky ješte i zvedly. Takhle to dělalo při přeřazování jakých koliv stupňů, po zahřátí bylo vše ok.

Byl sem se ptát do 2 servisů a tam mě řekli že je to krokový motorek oprava cca 6000 + práce, dal jsem to tedy kamarádovi ten to zavezl ke známýmu a ten řekl že je to taky krokáč. Nechal jsem si ho u něj teda vyměnit za 3500 kč (proto sem to dal tomu kámošovi) řekl že se to zlepšilo.

Teď jsem to jel projet a nezlepšilo :( otačky sice jdou dolů ale pořád pomalu občas se drží na 2500 otáčkách, dokonce sem zjistil, že auto ani nezdechne. Nechal jsem ho jet po rovince na 2-ku bez plynu a auto si to vesele na 1000 otacek sunulo vpřed dokonce překonalo i kopečky, takhle sem ujel cca 1,5 km než sem se nasral trochu zabrzdil a motor po chvilce zdechnul (mno do kolony dobrý ale celkem mě to vadí )

Nevíte čím to ještě může bejt???

[upravil dne 20.10.2007 LamB]

[upravil dne 20.10.2007 LamB]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×